Jaga seda postitust

Uuendused – tarneaadressid ja dashboard (4)

Märtsi lõpp ja aprill kulus meil suures osas täiendusele, mis aitab meie uusi kasutajaid kes alles liituvad teenusega. Nimelt lõime samm-sammulise algseadistamise protsessi. Nii on päris uutel ja ka juba SimplBooksiga tuttavatel kasutajatel uut keskkonda veel lihtsam käima lükata ja SimplBooks oma ettevõtte jaoks efektiivsemalt tööle panna.

Kaua oodatud uuendusena lisasime SimplBooks keskkondadesse ka ettevõtte ülevaate lehe (kohe sisselogimisel) – teise nimega dashboard, mis võtab olulisemad andmed kogu süsteemist ühele lehele kokku (raha kokku, nõuded ja kohustused kokku, üleval olevate pakkumiste summa jm). Selles osas ootame kindlasti teie tagasisidet, et millist infot seal lehel veel kuvada võiks.

SimplBooks Dashboard

Väiksemate uuendustena sai täiendatud palgamooduli funktsionaalsust. Olulisema uuendusena ehk töötasude detailne väljavõte ja töötasude koondväljavõte. Mõlemad aruanded on alla laetavad töötasude nimekirja ekspordi nupu alt ja võimaldavad erineval kujul kuvatavate töötasude infot eksportida. Lisaks sai täiendatud palgamooduli kalendri vaadet – kalendrisse on nüüd võimalik lisada ka nö lihtsündmusi, mis arvestatavaid töötasusid ei mõjuta. Nende nn lihtsündmuste eesmärgiks on liikuda jällegi sammuke lähemale terviksüsteemile millega oleks võimalik saada täielik ülevaade ettevõtte inimestest ning nendega toimuvast.

Ja nagu alati tegime süsteemi veel terve rea pisemaid parandusi ja mugavustäiendusi. Mugavustäiendused keskendusid seekord põhiliselt mobiili vaadetele.

Vaata ka: Uuendused – kirjapõhjad, KM-kohustuslase lisad, turvalisus.

TÄHELEPANU! SimplBooks blogis kajastatavad teemad ja artiklid ei pruugi olla juriidiliselt täpsed ning soovitame alati nõu pidada spetsialistiga. SimplBooks autorid annavad oma parima, kuid ei võta mingisugust vastutust artiklites olevate võimalike vigade või eksimuste eest. Tuleb arvestada ka ajas muutuvate seadustega.

Comments (4)

 • Dog Vasta

  ERITI LAHE!!! Megalt igatsesin sellist lahendust, supper töö, ikka ja jälle üllatate :)

  29/04/2016 at 15:10
  • Rene Meres Vasta

   :) Suured tänud positiivse tagasiside eest – annab jõudu!

   29/04/2016 at 15:24
 • Rahul kasutaja Vasta

  Tänud ka pisivea paranduse eest, mille raporteerisin, ei saanud pangakontot enne mitteaktiivseks teha, nüüd saab!

  02/05/2016 at 11:10
  • Rene Meres Vasta

   Täname ka omaltpoolt tagasiside eest :)

   03/05/2016 at 10:51

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!