Pakkumised ja tellimused

Pakkumised ja tellimused on osa SimplBooks müügikanalist/ostukanalist. Müügipoolel on võimalik sisestada nii hinnapakkumisi kui müügitellimusi. Seejuures on eraldi seadistatavad ka nende dokumentide PDF põhjad. Pakkumistest ja tellimustest saab müügi poolel paari hiireklikiga vormistada ettemaksearve või lõpliku müügiarve. Ostu poole peal on võimalik samuti tellimusi sisestada, mida saab e-mailiga tarnijatele saata või mille põhjal saab lihtsasti ostuarveid koostada.

  • pakkumiste ja tellimuste registrid
  • välja saatmine e-maili teel
  • lihtne müügiarve koostamine pakkumisest

Pakkumine müügiarveks

Pakkumistest ja tegelikult ka tellimustest saab igal ajal lihtsasti müügiarve vormistada. Selle jaoks on salvestatud pakkumise toimingute menüüs vastav viide. Enne müügiarve kinnitamist saad loomulikult kõiki andmeid veel üle vaadata ja korrigeerida.

Ühildub EDI-ga

Müügitellimused on võimalik soovi korral ühendada Telema EDI lahendusega. Selle jaoks peaksid esmalt ühendust võtma Telemaga. Kui liidestus on loodud, siis saab Telemasse tulnud müügitellimused kas täiesti automaatselt või nupuvajutusega SimplBooksi importida. Võimalik on kasutada nii 2DOC kui 4DOC lahendust.

Marko Lepik, EQversity.com

“Suurim positiivne üllatus, eriti eesti digiteenuste kontekstis, ongi SimplBooksi klienditeeninduse tase ja põhjalikkus. Peamiselt koostan ja saadan müügiarveid, impordin automaatselt pangakandeid, seon neid ostuarvetega, teen palgaarvestust, ja kasutan uut võimalust KMD raportid ühe nupuvajutusega riigile saata. Ühel perioodil oli vaja töödelda ka palju tšekke ja siis osutus kasulikuks CostPocketi ja SimplBooksi integratsioon. Töötavad integratsioonid on SimplBooksi üks häid ja tugevaid eristusi.

SimplBooks on üks intuitiivsema kasutajakeskkonnaga ja kaasaegsema disainiga lahendusi Eestis, mida ma ise proovinud olen. Harjumine peaks minema üsna kiiresti ja klienditugi on super. Muide, kiiremad toimetused saad ära teha ka nutitelefonist.

SB tiim on olnud tagasisidele ja küsimustele alati avatud. Ühe võimaliku importimisveakese lahendamiseks paluti mult kiirelt kasutatud xml faili näidist. Mulle sellise detailsusega koostöö meeldib.
Paljud suured teenusepakkujaid veateadetele kas ei vasta või halvemal juhul selgitavad, miks kasutaja, mitte keskkonna loogika on rumal. SB vastused on olnud hindele A+.”

Liitu tasuta ja proovi järgi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!