Super seltskond, suured plaanid ja kiire areng

Ettevõttest

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 20 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 13-liikmeline.

 

Loe meie kohta lähemalt “Meist” lehelt

Kiire kasvuga

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on pakkuda tarkvara ka uutele välisturgudele. Lisaks Eesti ja Soomele oleme tiibu sirutamas ka teistesse välisriikidesse.  Seoses ekspordiplaanidega otsimegi oma tiimi uusi entusiastlike liikmeid

 

Miks SimplBooks?

areng ja kasv
Meie fookuseks on areng ja kasv

Viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed.  Tänu sellele saime ka Gaselli tunnustuse- SimplBooks on Gasell 2022

kokkuhoidev tiim
Kokkuhoidev tiim

Oleme väga sõbralikud ja avatud- teeme nalja, jagame rõõme – muresid ja käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust. Viime läbi igakuiselt tiimiüritusi ja käime koolitustel.

sporditoetus
Igakuine spordikompensatsioon ja massaaž kontoris

Lisaks spordikomensatsioonile on meil veel teisigi kompensatsioone. Ning jah,  meil on tõesti iga kuu korra võimalik nautida massaaži kontoris.

pikem puhkus
Pakume pikemat tasustatud puhkust

Pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud ning 5 aasta täitumisel lisandub veel tasustatud lisapuhkus.

kodukontor
Kaugtöö võimalus

Pakume paindlikku tööaega ning kaugtöö võimalust.

Vaata, keda oleme otsimas:

Otsid uusi ja keerulisi väljakutseid? Tahad ennast proovile panna ja mugavusstsoonist välja hüpata? Arvad, et tuleksid toime?
Vaata siia, miks just SimplBooks tiimiga liituda!

Meie arendustiimini jõudis info, et tabamatu full-stack dev samurai – Sina – jahib uut väljakutset. Pidasime seda tühipaljaks kuulujutuks, aga…
Vaata siia, miks just SimplBooks kandidatuuri vaadata!

Kogemusi napib, kaasõpilased ei paku enam konkurentsi, ning tahet on rohkem kui klaviatuurile mahub? Siis kirjuta meile cv@simplbooks.ee ning pane enda kood maksma!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!