Super seltskond, suured plaanid ja kiire areng

Ettevõttest

SimplBooks on kõige kaasaegsem ja lihtsam raamatupidamistarkvara väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 20 000 kasutaja, olles sellega üks esimesi valikuid Eestis. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea) ning 12 aasta jooksul oleme ehitanud kvaliteetse ja tugeva vundamendiga raamatupidamistarkvara. Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning aktiivselt avamas järgmiseid sihtturge. Meil on tugev ja ühtehoidev tiim, Eestis 12-liikmeline ning kokku on meid 17 inimest.

 

Loe meie kohta lähemalt “Meist” lehelt

Kiire kasvuga

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on pakkuda tarkvara ka uutele välisturgudele. Lisaks Eesti ja Soomele oleme tiibu sirutamas ka teistesse välisriikidesse.  Seoses ekspordiplaanidega otsimegi oma tiimi uusi entusiastlike liikmeid

 

Miks SimplBooks?

areng ja kasv
Meie fookuseks on areng ja kasv

Viimastel aastatel oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed.  Tänu sellele saime ka Gaselli tunnustuse aastal 2022. Ka iga inimese isiklikus plaanis väärtustame kasvu ja arengut.

kokkuhoidev tiim
Kokkuhoidev tiim

Oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid ja käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust. Viime läbi igakuiselt tiimiüritusi ja käime koolitustel.

sporditoetus
Igakuine spordikompensatsioon ja massaaž kontoris

Lisaks spordikomensatsioonile on meil veel teisigi kompensatsioone (näiteks hindame kõrgelt vaimset tervist ja selle toetamist). Ning jah, meil on tõesti iga kuu võimalik nautida massaaži kontoris.

pikem puhkus
Pakume pikemat tasustatud puhkust

Pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud ning 5 aasta täitumisel lisandub veel tasustatud pikem lisapuhkus. Tõmbame korraks juhtme seinast ja hingame värsket õhku ;)

kodukontor
Kaugtöö võimalus

Pakume paindlikku tööaega ning kaugtöö võimalust.

Vaata, keda oleme otsimas:

Meie kasutajatoed Silva ja Julia on super võimekad, aga isegi kõige võimekamatel on vahest abi vaja. Just siin saadki meid aidata SINA!
Vaata siia, miks just SimplBooks tiimiga liituda!

Otsid uusi ja keerulisi väljakutseid? Tahad ennast proovile panna ja mugavusstsoonist välja hüpata? Arvad, et tuleksid toime?
Vaata siia, miks just SimplBooks tiimiga liituda!

Meie arendustiimini jõudis info, et tabamatu full-stack dev samurai – Sina – jahib uut väljakutset. Pidasime seda tühipaljaks kuulujutuks, aga…
Vaata siia, miks just SimplBooks kandidatuuri vaadata!

Kogemusi napib, kaasõpilased ei paku enam konkurentsi, ning tahet on rohkem kui klaviatuurile mahub? Siis kirjuta meile cv@simplbooks.ee ning pane enda kood maksma!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!