CRM

Lihtsasti hallatav ja laialdaste otsimis- ja filtreerimisvõimalustega klientide ning tarnijate loend. Eestis tegutsevate klientide andmed on võimalik lihtsasti Äriregistrist laadida ning igale kliendile on võimalik lisada piiramatu hulk tarneaadresse ja kontakte arvete koostamiseks. Arvete väljastamisel talletatakse automaatselt märge kliendi kohta koos saatmise aja, saatja ja kirja sisuga.

  • ettevõtete andmete laadimine Äriregistrist
  • kliendi/tarnija põhised seadistused
  • automaatne logi väljasaadetud arvete kohta
  • lisaks tarneaadressid ja kontaktisikud

Andmed Äriregistrist

Müügiarve või ostuarve koostamisel laeb SimplBooks sinu Eesti tehingupartneri andmed automaatselt otse Äriregistrist. Piisab tegelikult ka osalisest nimest ja süsteem pakub sulle võimalikud vasted. Soovi korral on sama lihtsasti võimalik juba varem sisestatud tehingupartnerite andmeid värskendada.

Tarneaadressid

Iga tehingupartneriga on sul võimalik siduda piiramatu arv tarneaadresse. Tarneaadresse on võimalik kuvada näiteks müügiarve PDF-i peal. Samuti saab tarneaadresse kasutada EDI liidese puhul konkreetsele kaubandusketi poele kauba müümisel.

Mairi Uiboaed, raamatupidaja
(Kermalen OÜ)

“Leian, et SimplBooks on hetkel turul üks parimaid pakkumisi oma võimaluste ja hinna suhte poolest. Kõige rohkem hindan seda, et nii minu kliendid kui mina raamatupidajana näeme samu andmeid. Lisaks on võimalik vajadusel luua erinevate õigustega kasutajaid. Kõik vajalik on ühes tarkvaras olemas – palga-, lao- jm arvestus rääkimata raamatupidamise aruannetest. Kiidan väga ka kasutajatuge!”

Liitu tasuta ja proovi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!