Raportid ja aruandlus

Lisaks raamatupidamise alajaotuses kirjeldatud aruannetele on tarkvaras veel mitmeid erinevaid aruandeid ja raporteid. Erinevad aruanded raamatupidamise menüüs põhjalikumaks finantsanalüüsiks ja erievad raportid reportite menüüs müükide ja ostude analüüsiks. Raportite all on peale müügi- ja osturaportitele ka tööjõuga ja laoga seotud raportid.

  • müügiraport koos ülevaatega laekumistest
  • osturaport kulude analüüsimiseks koos maksetega
  • müügi- ja ostureskontro
  • KMD ja TSD (eksporditavad)
  • põhivarade raport
  • ja veel…

Müügiraport

Müügiraport annab ülevaate müügitulemustest. Saad koondinfot koostatud müügiarvete kohta ja samas perioodis toimunud laekumiste kohta. Lisaks on samas raportis info valitud perioodis toimunud müükide kohta klientide ja artiklite lõikes. Raportisse kogutud andmed visualiseeritakse selgelt ka graafikutena ja kogu info on eksporditav erinevates failiformaatides.

Reskontrod

Raamatupidajate jaoks oluline töörist nõuete ja kohustuste saldode jälgimiseks. Lisaks tavapärasele väljavõttele, mis on tarvilik näiteks bilansi saldode kontrollimiseks aasta lõpu seisuga võimaldab SimplBooks reskontroid välja võtta üksikute klientide lõikes või tavapärasest erineva konkreetse perioodi kohta.

Tööjõu raportid

Erinevad raportid tööjõu kohta annavad ülevaate tööajast, puhkusepäevade saldodest nign tööjõu maksudest (TSD raport). Puhkusepäevade raportit on võimalik vaadelda vabalt valitud kuupäeva seisuga sh ka tuleviku kuupäevadel. TSD raport kuvab töötasudega seotud maksusid, mis kuuluvad valitud perioodil deklareerimisele vastavalt töötasude väljamaksetele. TSD raport on Maksuametile sobival kujul eksporditav.

Müügikatte raport

Juhul kui tegeled kaupade müügiga, siis saad müügimarginaalidest hea ülevaate müügikatte raporti abil. Erinevate sisendhindade puhul annab raport ülevaate nii keskmisest marginaalist kui ka konkreetsete müükidega seotud marginaalidest. Müügikatte raport toimib siiski vaid laoartiklitega.

Mairi Uiboaed, raamatupidaja

“Leian, et SimplBooks on hetkel turul üks parimaid pakkumisi oma võimaluste ja hinna suhte poolest. Kõige rohkem hindan seda, et nii minu kliendid kui mina raamatupidajana näeme samu andmeid. Lisaks on võimalik vajadusel luua erinevate õigustega kasutajaid. Kõik vajalik on ühes tarkvaras olemas – palga-, lao- jm arvestus rääkimata raamatupidamise aruannetest. Kiidan väga ka kasutajatuge!”

Liitu kohe tasuta ja proovi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!