Tootmine

Lisaks tavapärasele laohaldusele on SimplBooksis lihtne tootmismoodul koos retseptidega. Tootmismooduliga on võimalik sisestada nt pooltoodetest lõpptoodete komplekteerimisi. Tootmismoodulis saab kasutada samu laoartikleid mida tavapärases laohalduses ning nende üle peetakse automaatselt laoarvestust.

  • tootmise dokumentide sisestamine ja register
  • retseptid tootmise korduvaks ja lihtsamaks sisestamiseks

Tootmine

SimplBooks tootmismoodul on mõeldud lihtsamate tootmise ja/või komplekteerimise tegevuste kajastamiseks. Näiteks pooltoodetest valmistoote valmistamise kajastamiseks või mitmest komponendist koosneva müüdava komplekti või toote komplekteerimiseks. Tootmises saab kasutada vaid laoartikleid.

Retseptid

Retseptid võimaldavad lihtsustada korduvate tehingute sisestamist tootmises või komplekteerimises. Näiteks on võimalik võtta sisendiks tooraine või komponentide laost erinevaid tooteid (artikleid) ning need valmistoodanguna lõplikku lattu tekitada.

Mairi Uiboaed, raamatupidaja
(Kermalen OÜ)

“Leian, et SimplBooks on hetkel turul üks parimaid pakkumisi oma võimaluste ja hinna suhte poolest. Kõige rohkem hindan seda, et nii minu kliendid kui mina raamatupidajana näeme samu andmeid. Lisaks on võimalik vajadusel luua erinevate õigustega kasutajaid. Kõik vajalik on ühes tarkvaras olemas – palga-, lao- jm arvestus rääkimata raamatupidamise aruannetest. Kiidan väga ka kasutajatuge!”

Liitu tasuta ja proovi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!