Põhivara

 

Lihtsasti kasutatav, automaatne ja paindlik põhivaramoodul. Põhivara kaarte on võimalik tekitada nii käsitsi kui otse ostuarve pealt. Põhivara amortisatsioon toimib 100% automaatselt olenemata amortisatsiooni seadetest. Kui jõuab kätte aeg põhivara maha kanda või müüa, siis nende tehingute seotud kanded teeb SimplBooks samuti automaatselt. Lisaks on alati võimalik põhivarakaartidel amortisatsiooni ümber arvestada kas siis osaliselt või terve ajaloo ulatuses.

  • põhivara kaartide register
  • põhivara amortisatsiooni arvestus
  • automaatsed amortisatsiooni kanded
  • automaatsed mahakandmise ja põhivara müügi kanded

Automaatsed kanded

SimplBooksis ei pea sa muretsema amortisatsiooni kannete pärast. Süsteem koostab õigel hetkel automaatselt vajalikud amortisatsiooni kanded. Samuti toimib automaatselt põhivara mahakandmise ja/või müügiga seotud kanne. Sinu ülesandeks jääb vaid sisestada sobiv kuupäev või korrektne müügiarve.

Arvele võtmine ostuarvega

Põhivara arvele võtmine või teisisõnu põhivara kaardi koostamine on samuti lihtne. Sisesta vaid ostuarve ning kinnita milliste ridade kohta soovid põhivara kaarte koostada. Soovi korral saad automaatselt koostatud põhivarakaardil mitmeid seadeid muuta. Ja kui sulle selline variant ei sobi, siis on võimalik põhivara kaart ka täiesti käsitsi koostada.

Marit Meierau, raamatupidaja (Randemar OÜ)

“SimplBooks on minu jaoks väga loogiline programm, seda oli kerge selgeks õppida ja erinevaid toiminguid on mugav teha.
Kasutan suurt osa funktsionaalsusest – müük, ost, töötasud, kuluaruanded, põhivara, raamatupidamisaruanded. Kõiki andmeid saab filtreerida, mis teeb kiireks info leidmise mis tahes välja järgi.

Väga mugav funktsioon on pangaliides – ei pea ise panga faili alla laadima, vaid kõik liigub automaatselt. Pangast tasutud arvete puhul seob juba kliendiga ära, jääb üle vaid kinnitada. Ka kuluaruanded on mugavalt koondatud ühte kohta. Ühendus Maksuametiga on väga käepärane tööriist, see säästab klikke ja aega, saab maksudeklaratsiooni ühe nupuvajutusega Maksuameti keskkonda edastada.”

Registreeri tasuta konto ja proovi järgi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!