Liidestused

SimplBooks pakub palju erinevaid liidestuse variante väliste süsteemidega ja neid võimalusi lisandub pidevalt juurde. Laekumiste ja maksete jälgimiseks on võimalik SimplBooks liidestada kõigi suuremate Eesti pankadega. E-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks on olemas erinevate e-arvete operaatorite liidesed. Väiksemate e-poodide puhul on võimalik kasutada poolautomaatset e-poe integratsiooni tellimuste importimiseks SimplBooksi. Ja veel palju muud…

  • pangaliidesed (SEB, Swedbank, LHV, Coop)
  • e-arvete operaatorid (FinBite, Envoice, Telema)
  • kuludokumentide äppid (CostPocket)
  • e-poed (WooCommerce, Shopify, PrestaShop)
  • Maksuameti liidestus KMD esitamiseks
  • EDI operaator (Telema)
  • lisaks API…

Pangaliidesed

Tasuta liidesed Eesti suuremate pankadega (LHV, SEB, Swedbank, Coop). Igal hommikul imporditakse sinu ettevõtte eelmise päeva tehingud automaatselt SimplBooksi. Kui oled ka automaatse töötlemise sisselülitanud, siis püüab süsteem kõik sissetulnud tehingud automaatselt töödelda ja salvestada. Tõrgete korral on sul võimalus probleemsed tehingud üle vaadata ja kinnitada.

E-poodide liidesed

Kasuta enamlevinud e-poodide liidestusi, et vaid paari hiireklikiga enda ettevõtte e-poest müügitellimused SimplBooksi laadida ning arveteks vormistada. Toetatud on WooCommerce, Shopify ja PrestaShop. Müügitellimuste importimisel talletatakse tellimused müügiarvetena, mis tähendab, et nende kohta koostatakse kanded ja genereeritakse PDF.

CostPocket

Saada erinevaid kuludokumente ja aruandeid digiteeritud masinloetaval kujul otse SimplBooksi kus need saab vaid paari hiireklikiga mugavalt raamatupidamise dokumentideks vormistada. Kui sul veel puudub CostPocket konto, siis selle saad mugavasti otse SimplBooksist registreerida. Kuni 5 dokumenti kuus on täiesti tasuta.

Telema EDI

Oled väiketootja või vahendada valmistooteid suurematele jaekettidele? Enamasti soovivad suuremad jaeketid tellimuse ja müügidokumente elektrooniliselt. SimplBooksiga on see võimalik läbi Telema EDI liidese. Liidese aktiveerimiseks pead esmalt pöörduma Telema poole. Kasutada on võimalik nii 2DOC kui 4DOC lahendust.

Maksuameti liides

KMD esitamine pole kunagi olnud lihtsam. Kui liides on aktiveeritud, siis näeb edaspidi sinu tööprotsess välja järgmine. Kõigepealt veendud, et kõik eelmise perioodi (kuu) müügi ja ostudokumendid on SimplBooksi kantud. Veendu, et oled kasutanud korrektseid KM määrasid. Seejärel ava KMD vorm ja kui oled vormi koos lisadega üle vaadanud saad ühe nupuvajutusega deklaratsiooni EMTA-sse saata.

E-arvete operaatorid

SimplBooksi on võimalik liidestada mitme erineva e-arve operaatoriga: Envoice, FinBite ja Telema. Operaatoriga liidestamine annab sulle võimaluse enda ettevõttele tulevad e-arved otse SimplBooksi importida. Importimine toimub loomulikult automaatselt igal hommikul. E-arvete kasutamine vähendab raamatupidamisele kuluvat ajakulu märgatavalt!

Kolmandate osapoolte lahendused

Lisaks SimplBooksi poolt pakutavatele liidestele on võimalik läbi API funktsionaalsuse kasutada nö kolmandate osapoolte poolt loodud liidestusi. Mõned võimalused on meie liidestuste lehel ka välja toodud. Näiteks Eestis välja töötatud Webshopperi e-poe lahendus või veidi võimekam WooCommerce lahendus yesitworks.eu poolt.

API funktsionaalsus

Kui sulle juba olemasolevatest liidestest siiski väheks jääb, siis on läbi API funktsionaalsuse võimalik luua või tellida täielikult sinu ettevõtte vajadustele kohandatud ja sobituv liides mõne sinu ettevõtte infosüsteemiga. Olgu selleks siis äripartnerite andmete sünkroniseerimine, müügiarvete automaatne koostamine või laoseisu jälgimine.

Marit Meierau, raamatupidaja (Randemar OÜ)

“SimplBooks on minu jaoks väga loogiline programm, seda oli kerge selgeks õppida ja erinevaid toiminguid on mugav teha.
Kasutan suurt osa funktsionaalsusest – müük, ost, töötasud, kuluaruanded, põhivara, raamatupidamisaruanded. Kõiki andmeid saab filtreerida, mis teeb kiireks info leidmise mis tahes välja järgi.

Väga mugav funktsioon on pangaliides – ei pea ise panga faili alla laadima, vaid kõik liigub automaatselt. Pangast tasutud arvete puhul seob juba kliendiga ära, jääb üle vaid kinnitada. Ka kuluaruanded on mugavalt koondatud ühte kohta. Ühendus Maksuametiga on väga käepärane tööriist, see säästab klikke ja aega, saab maksudeklaratsiooni ühe nupuvajutusega Maksuameti keskkonda edastada.”

Registreeri tasuta konto ja proovi järgi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!