Vaata, kuidas me automatiseerime sinu tööd

Pangatehingute import

Läbi Swedbanki, SEB, Coop ja LHV liideste imporditakse pangatehingud automaatselt SimplBooksi. Igal hommikul on pangatehingud juba imporditud ja soovi korral saab sisse lülitada ka automaatse töötlemise, mis salvestab kõik edukalt tuvastatud tehingud automaatselt teie ettevõtte raamatupidamisse. Pangaliideste kasutamisega säästad iga kuu 1-5h oma aega. Pangaliideste kasutamise eest SimplBooks lisatasu ei võta.

Liitu tasuta ja proovi järgi!

KMD esitamine otse SimplBooksist

Igakuise käibemaksu deklaratsiooni (KMD) esitamine EMTA-le on SimplBooksiga eriti lihtne, sest läbi masin-masin liidese saad KMD saata otse EMTA-sse vaid paari hiireklikiga. KMD jaoks vajalikud andmed jõuavad SimplBooksis olevale deklaratsioonile automaatselt müügi- ja ostuarvete sisestamisel.

Jah, soovin tasuta proovida!

Rohkem vaba aega

Rohkem vaba aega

Automaatsed amortisatsioonikanded

Põhivara amortisatsioonikanded tekivad ALATI 100% automaatselt – kui mõnes teises tarkvaras pead neid käsitsi tegema, siis SimplBooksis mitte. Samuti on automaatsed põhivara mahakandmise ning müügi kanded. Vajalikud eelseadistused on SimplBooksis paigas aga neid saab kohendada vastavalt enda soovidele.

Automaatsed raamatupidamiskanded

Erinevate sisestatavate dokumentide raamatupidamiskanded koostatakse automaatselt ning eelmised perioodid saab lihtsasti lukustada, et kogemata andmeid valesse perioodi ei saaks sisestada või juba deklareeritud perioodides kogemata andmeid ei muudetaks. Automaatsed kanded on võimalik iga ettevõtte jaoks erinevalt seadistada.

Kannete ja raamatupidamisandmete lihtne muutmine ja parandamine

SimplBooksis on vajadusel lihtne kandeid ja muid tehinguid parandada või kustutada. Samas ei pea kartma, et keegi midagi kogemata ära kustutab, sest varasemaid perioode saab lukku panna ja kasutajate õiguseid väga täpselt piirata. Samuti jääb kõigist kasutajate tegevustest maha nö digitaalne jalajälg.

Rohkem kindlust

Rohkem kindlust

Kasutaja õiguste põhjalik seadistamine

SimplBooksis on võimalik luua piiramatul hulgal erinevaid kasutajate gruppe vastavalt ettevõtte vajadusele. Mõned grupid on juba eelseadistatud, et jällegi tarkvara kasutuselevõttu hõlbustada. Soovi korral saate olemasolevaid gruppe muuta või luua täiesti uusi juurde. Näiteks müügimeeskond näeb ainult müügiarveid ja laekumisi või näiteks kõigil peale raamatupidajate on keelatud muuta aruannete seadeid.

Kasutaja tegevuste logi ja andmete taastamine

Igas keskkonnas on võimalik näha kasutajate tegevuste ajalugu. Näiteks juhuks, kui on vaja uurida miks üks või teine tehing on sisestatud. Suuremate segaduste või kogemata kustutatud andmete korral on võimalik meie abiga varasem seis taastada.

Eelmiste perioodide lukustamine

Kui dokumentide ja kannete muutmine on SimplBooksis lihtne, siis sama lihtne on ka eelmiste perioodide andmete lukustamine. Näiteks kui raamatupidaja on eelmise kuu KMD andmed juba üle kontrollinud ja deklaratsiooni esitanud, siis on mõislik see periood sisestamiseks ning andmete muutmiseks lukustada. Perioodi lukustamine välistab valitud perioodis andmete sisestamise, muutmise ja kustutamise. Samas on võimalik lukustatud periood lihtsasti taas avada kui selleks peaks vajaduse tekkima.

Sobitub just sinule

Sobitub just sinule

Ettevõtjale

Lihtne müügiarvete koostamine ja haldamine koos tasuta e-arvete saatmise võimalusega. Lisaks müügitellimuste ja hinnapakkumiste koostamine, kliendihaldus (CRM) ning ostuarvete haldus. Müügiarvete ja  hinnapakkumiste välimust (PDF) on võimalik ise kujundada. Ettevõtte finantsidest ülevaate saamiseks on Soovi korral saad raamatupidamisteenuse SimplBooks partneritelt.

Raamatupidajale

SimplBooks on lihtne ja paindlike võimalustega. Enim kasutatavad finantskanded genereeritakse süsteemi poolt automaatselt. Näiteks müügiarvete, ostuarvete, kuluaruannete, põhivara, laodokumentide ja töötasude finantskanded genereeritakse automaatselt. Kontoplaan ja raamatupidamise aruanded (bilanss, kasumiaruanne, rahavood) on eelseadistatud aga neid on võimalik kohandada enda vajadustele vastavaks. Olemas on KMD koos INF lisadega, VD ja TSD aruanded ning masin-masin liides KMD esitamiseks. Lisaks liidesed e-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Kaupmehele ja tootjale

Piiramata arv ladusid koos laopõhise laoarvestusega. Artiklite ja laodokumentide register, saatelehed müügiarvete ja ladudevahelistel kauba liikumistel, inventuur, maha kandmised. Lihtne tootmismoodul koos retseptidega korduva tootmise või komplekteerimise sisestamise lihtsustamiseks. Liidesed e-poodide platvormidega WooCommerce, Shopify ja PrestaShop. Jaekettidega kauplejatele on olemas Telema liidestus nii 2DOC kui 4DOC toega.

Palju võimalusi sinu ettevõttele:

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!