Müük ja ost

Esimese müügiarve koostamiseks ja väljasaatmiseks kulub vaid paar minutit. SimplBooksis on põhjalik ja paindlik müügikanal, mis sisaldab pakkumisi, tellimusi, ettemaksearveid ja müügiarveid. Iga ettevõte võib vabalt kasutada ainult seda osa müügikanalist, mis talle sobib ehk näiteks ainult pakkumisi ja müügiarveid. Ostude poolelt on olemas tellimused, ostuarved ja erinevad kuluaruanded. Nii müügi- kui ostuarvete pool toetab e-arveid.

  • müügiarvete väljasaatmine PDF ja e-arve kujul
  • ostuarvete importimine e-arve kujul
  • pangatehingute automaatne importimine
  • seadistatavad müügiarve põhjad (PDF)
  • kuludokumentide automaatne import
  • perioodilised arved

Liidesed e-poodidega

SimplBooks pakub juba põhipaketis poolautomaatset liidestust erinevate populaarsemate veebipoodidega nagu WooCommerce, PrestaShop ja Shopify. Poolautomaatne tähendab, et müügitellimuste importimiseks e-poest on vaja müügiarvete all import ise käivitada ehk import ei toimi automaatselt näiteks igaöiselt. Kui sinu soovid on suuremad, siis on võimalik võtta vastav liides mõne meie koostööpartneri käest või sobiv liides ise välja arendada läbi API funktsionaalsuse.

Ostuarvete import

Impordi ostuarveid kas enda arvutis olevast e-arvete failist või läbi mõne e-arvete liidese nagu näiteks Envoice, FinBite cõi CostPocket. Nimetatud liideste puhul on võimalik üles seada täiesti automaatne protsess nii, et süsteem impordib e-arved igal hommikul ja salvestab need võimalusel, kui vigasi ei tuvastata, ostuarvete või kuludokumentide alla.

E-arved

Saada või võta vastu e-arveid. Sobivad nii sinu arvutis olevad e-arve failid kui ka erinevate liideste kaudu tulevad e-arved. Kui sul on tarvis saata vaid mõned e-arved kuus, siis saad seda SimplBooksiga täiesti tasuta teha. Lisaks on SimplBooksis võimalik kõik oma müügi- ja ostuarved eksportida e-arve kujul juhul kui soovid oma arvetest varukoopia teha.

Pangaliidesed

Pangaliidesed võimaldavad sul lihtsamini ja automaatselt jälgida müügiarvete laekumisi ning samuti paari klikiga ostuarvete maksekorraldusi panka kinnitamiseks saata. Soovi korral saad sisse lülitada täisautomaatse pangatehingute töötlemise, mille puhul talletab süsteem tehingu vastavalt sisule kas laekumisena, maksena, kandena või töötasu maksena.

Seadistatavad dokumendipõhjad

Seadista enda ettevõtte dokumendipõhjad (müügiarved, müügitellimused, pakkumised) vastavalt enda soovidele. Saad seadistada millist infot kuvatakse arve ridadel, kus ja millist arve üldinfot kuvatakse ning milline näeb välja näiteks arve jalus. Soovi korral saad luua mitmeid erinevaid dokumendipõhjasi iga dokumendi tüübi kohta.

Perioodilised arved

SimplBooksiga saad lihtsasti koostada perioodiliselt korduvaid arveid enda klientidele. Pärast arve koostamist kliendile saad selle arve põhjal üles seada reegli edaspidiste automaatsete perioodiliste arvete koostamiseks ja väljasaatmiseks. Vali vaid millise perioodi eest, mis ajani ja kas soovid, et arve saadetakse ka välja automaatselt.

Marit Meierau, raamatupidaja (Randemar OÜ)

“SimplBooks on minu jaoks väga loogiline programm, seda oli kerge selgeks õppida ja erinevaid toiminguid on mugav teha.
Kasutan suurt osa funktsionaalsusest – müük, ost, töötasud, kuluaruanded, põhivara, raamatupidamisaruanded. Kõiki andmeid saab filtreerida, mis teeb kiireks info leidmise mis tahes välja järgi.

Väga mugav funktsioon on pangaliides – ei pea ise panga faili alla laadima, vaid kõik liigub automaatselt. Pangast tasutud arvete puhul seob juba kliendiga ära, jääb üle vaid kinnitada. Ka kuluaruanded on mugavalt koondatud ühte kohta. Ühendus Maksuametiga on väga käepärane tööriist, see säästab klikke ja aega, saab maksudeklaratsiooni ühe nupuvajutusega Maksuameti keskkonda edastada.”

Registreeri tasuta konto ja proovi järgi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!