Ladu

SimplBooks laomoodulis on laialdased võimalused mikro- või väikeettevõtte lao ja toodete haldamiseks. Ladude ega artiklite hulk ei ole piiratud ning artikleid, algseisese ja inventuure saab importida CSV failist. Muuhulgas on võimalik kasutada nii FIFO meetodit kui keskmise hinna meetodit laoarvestuse puhul.

  • mitme lao haldus (piiramata)
  • lao algseis, laoliikumised ja inventuur
  • inventuur koos lugemislehtedega
  • müügikatte raport laoartiklite kohta
  • tootmine ja retseptid

Erinevad arvestusmeetodid

SimplBooksis on võimalik laoarvestuse puhul kasutada erinevaid laoarvestuse meetodeid – FIFO ja keskmise hinna arvestus. Vaikimisi on meetodiks FIFO, mis on enamlevinud ja omahinna kujunemise mõistes lihtsamini mõistetav.

Mitme lao haldus

Saad lisada niipalju eraldi ladusid kui sinu ettevõttel tarvis on. Laojääkide arvestus toimub igas laos eraldi. Muuhulgas saate vajadusel kaupasid ühest laost teise liigutada. Samas müügiarveid on võimalik koostada üle kõigi ladude.

Mairi Uiboaed, raamatupidaja
(Kermalen OÜ)

“Leian, et SimplBooks on hetkel turul üks parimaid pakkumisi oma võimaluste ja hinna suhte poolest. Kõige rohkem hindan seda, et nii minu kliendid kui mina raamatupidajana näeme samu andmeid. Lisaks on võimalik vajadusel luua erinevate õigustega kasutajaid. Kõik vajalik on ühes tarkvaras olemas – palga-, lao- jm arvestus rääkimata raamatupidamise aruannetest. Kiidan väga ka kasutajatuge!”

Liitu kohe tasuta ja proovi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!