Jaga seda postitust

Arvete massiline saatmine SimplBooksis

Kui veidi aega tagasi lisasime juurde perioodiliste arvete koostamise, siis nüüd lisasime SimplBooksi võimaluse müügiarveid massiliselt välja saata. Massiline saatmine on tegelikult lisatud kõigi müügidokumentide juurde ja on kättesaadav kõigile, kes kasutavad PREMIUM paketti. Sisuliselt on tegemist ühe või enama müügiarve väljasaatmisega otse müügiarvete nimekirjast, kui “massiline arvete väljasaatmine” tundub liiga ohtlik fraas.

 

Et mitu arvet korraga samasuguse või sarnase kirjaga välja saata, tuleb avada müügiarvete nimekiri, sobivad müügiarve read ära linnutada ja nimekirja ülevalt servast masstegevuste alt valida “Saada välja”. Avanevas aknas saate kohandada kirja sisu ja pealkirja, kus saab kasutada samasuguseid muutujaid nagu üksiku arve väljasaatmisel ehk siis nt saaja ettevõtte nime, arve numbrit jne.

 

Ja ega siin muud trikki ei olegi. Kui kirja sisu on üle kontrollitud, siis vajutate “Saada” ja voila! Kui arveid on rohkem kui paar tükki, siis võib kõigi väljasaatmine veidi aega võtta. Juhul kui ühe või enama arve saatmisel esines tõrge, siis tuleb mõne hetke pärast teie SimplBooksi postkasti vastavasisuline teade, kus on ära loetletud arved, mille saatmine ebaõnnestus.

Nagu alguses sai mainitud, siis sama funktsionaalsus on lisatud veel pakkumistele, müügitellimustele ja ettemaksearvetele. Peagi lisandub mass-saatmise võimalus ka saldoteatistele.

Rõõmsat ja päikselist kevade jätku soovides…

TÄHELEPANU! SimplBooks blogis kajastatavad teemad ja artiklid ei pruugi olla juriidiliselt täpsed ning soovitame alati nõu pidada spetsialistiga. SimplBooks autorid annavad oma parima, kuid ei võta mingisugust vastutust artiklites olevate võimalike vigade või eksimuste eest. Tuleb arvestada ka ajas muutuvate seadustega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!