Vaatame tulevikku

SimplBooks uus välimus ja kasutajaliides on kohal!

Oleme loonud täielikult uue välimuse ja kasutajaliidese (UI), mis muudab senise kasutuskogemuse (UX) oluliselt lihtsamaks ja intuitiivsemaks. Uue kasutajaliidesega sai tööd alustatud juba 2 aastat tagasi koostöös parimate UX disainerite ja spetsialistidega.

Nüüdseks oleme vana kujunduse ja UI täielikult välja lülitanud, mis tähendab, et tagasi eelmise UI peale lülitada enam ei saa. See tähendab, et saame täielikult keskenduda uuele kasutajaliidesele ja uutele funktsioonidele.

Miks me toome välja uue kasutajaliidese? Sellest loe meie blogipostitusest siit!

Personaalsem ja enda käe järgi seadistatav

Oleme läinud personaalsemaks ja rohkem arvestanud iga kasutaja soovidega. Iga kasutaja saab mitmeid vaateid enda jaoks sobivamaks seadistada. Olgu selleks lemmik toimingud või näiteks terve vaate seadistamine. Sellega loome rohkem võimalusi raamatupidajatele ja lihtsama tarkvara ettevõtjatele.

Pole veel kasutaja? – Liitu tasuta ja proovi järgi!

Rohkem võimalusi raamatupidajale, lihtsamalt

Oleme kogunud lugematul hulgal tagasisidet ja intervjuusid raamatupidajatelt ja büroodelt. Tõlkisime raamatupidajate tagasiside disainerite keelde ning tõime disainerite parimad kogemused raamatupidamisse. Lihvisime hea paremaks ning esitame selle mugaval ja apetiitsel viisil, prantsusepäraselt Au choix, magustoiduks  Financier crème chantilly.

Nii nagu see tegelikult olema peab. Bon appétit!

Jah, soovin tasuta proovida!

Mobiilsus

Arvutit ei pruugi alati olla käepärast, seepärast olemegi nüüd eraldi rõhku pannud mobiilidele. Lihtsamad toimingud, vähem andmeid ja oluline on esile toodud.

Oled alles uus? – Liitu tasuta ja proovi järgi!

Vähem klikke, kiirem navigeerimine

Erinevad tegevused ja sammud on loogilisemalt ja intuitiivsemalt lahendatud. Kasutaja saab tegeleda efektiivsemalt tööga ning TARKvara aitab sellega varem valmis saada.

Jah, soovin tasuta proovida!

Uus palgaarvestuse kalender

Uus kalender annab parema ülevaate töötajate puhkustest, haiguslehtedest ja kõigist sündmustest, mis mõjutavad töötasusid. Andsime kalendrile rohkem ruumi ja muutsime sündmuste lisamise lihtsamaks.

Liitu tasuta ja proovi järgi!

Kiirem info haldamine

Oleme alati rõhku pannud avatud andmetele. See tähendab, et kõiki andmeid peaks saama lihtsasti importida ja eksportida. Igapäeva elus oleme harjunud, et telefoni, telefoninumbri ja telefonioperaatori vahetamine käib lihtsalt ja kiiresti. Sama peaks toimuma ka majandusandmete ja raamatupidamise valdkonnas. Andmed on sinu omad, valik on sinu oma. Meie oleme siin selleks, et see oleks sulle lihtsam ja mugavam!

Jah, soovin tasuta proovida!

Uuendatud müügiarve

Saad ise valida, kuidas uusi müügiarveid koostad:

Soovid väljasid näha kompaktsemalt kahes veerus – aga palun!
Oled harjunud navigeerima ülevalt alla ja nägema andmeid ühes veerus – tehtud!
Raamatupidajana soovid näha kõiki müügiarve andmeid korraga ja teha kõik nähtavaks – sinu tahtmine saagu!
Ettevõtjana on sul aga pooled väljad üleliigsed, sest lihtsuses peitub võlu – pole probleemi, peidame ära!

Üle 20 000 kasutaja juba haldab arveid ja raamatupidamist SimplBooksis

Edukas eesti ettevõte-2-2

Ei ole veel piisavalt veendunud? Soovid rohkem teada saada?
Vaata, mida me veel pakume:

Rohkem vaba aega

Rohkem vaba aega

Automaatsed amortisatsioonikanded

Põhivara amortisatsioonikanded tekivad ALATI 100% automaatselt – kui mõnes teises tarkvaras pead neid käsitsi tegema, siis SimplBooksis mitte. Samuti on automaatsed põhivara mahakandmise ning müügi kanded. Vajalikud eelseadistused on SimplBooksis paigas aga neid saab kohendada vastavalt enda soovidele.

Automaatsed raamatupidamiskanded

Erinevate sisestatavate dokumentide raamatupidamiskanded koostatakse automaatselt ning eelmised perioodid saab lihtsasti lukustada, et kogemata andmeid valesse perioodi ei saaks sisestada või juba deklareeritud perioodides kogemata andmeid ei muudetaks. Automaatsed kanded on võimalik iga ettevõtte jaoks erinevalt seadistada.

Kannete ja raamatupidamisandmete lihtne muutmine ja parandamine

SimplBooksis on vajadusel lihtne kandeid ja muid tehinguid parandada või kustutada. Samas ei pea kartma, et keegi midagi kogemata ära kustutab, sest varasemaid perioode saab lukku panna ja kasutajate õiguseid väga täpselt piirata. Samuti jääb kõigist kasutajate tegevustest maha nö digitaalne jalajälg.

Rohkem kindlust

Rohkem kindlust

Kasutaja õiguste põhjalik seadistamine

SimplBooksis on võimalik luua piiramatul hulgal erinevaid kasutajate gruppe vastavalt ettevõtte vajadusele. Mõned grupid on juba eelseadistatud, et jällegi tarkvara kasutuselevõttu hõlbustada. Soovi korral saate olemasolevaid gruppe muuta või luua täiesti uusi juurde. Näiteks müügimeeskond näeb ainult müügiarveid ja laekumisi või näiteks kõigil peale raamatupidajate on keelatud muuta aruannete seadeid.

Kasutaja tegevuste logi ja andmete taastamine

Igas keskkonnas on võimalik näha kasutajate tegevuste ajalugu. Näiteks juhuks, kui on vaja uurida miks üks või teine tehing on sisestatud. Suuremate segaduste või kogemata kustutatud andmete korral on võimalik meie abiga varasem seis taastada.

Eelmiste perioodide lukustamine

Kui dokumentide ja kannete muutmine on SimplBooksis lihtne, siis sama lihtne on ka eelmiste perioodide andmete lukustamine. Näiteks kui raamatupidaja on eelmise kuu KMD andmed juba üle kontrollinud ja deklaratsiooni esitanud, siis on mõislik see periood sisestamiseks ning andmete muutmiseks lukustada. Perioodi lukustamine välistab valitud perioodis andmete sisestamise, muutmise ja kustutamise. Samas on võimalik lukustatud periood lihtsasti taas avada kui selleks peaks vajaduse tekkima.

Sobitub just sinule

Sobitub just sinule

Ettevõtjale

Lihtne müügiarvete koostamine ja haldamine koos tasuta e-arvete saatmise võimalusega. Lisaks müügitellimuste ja hinnapakkumiste koostamine, kliendihaldus (CRM) ning ostuarvete haldus. Müügiarvete ja  hinnapakkumiste välimust (PDF) on võimalik ise kujundada. Ettevõtte finantsidest ülevaate saamiseks on Soovi korral saad raamatupidamisteenuse SimplBooks partneritelt.

Raamatupidajale

SimplBooks on lihtne ja paindlike võimalustega. Enim kasutatavad finantskanded genereeritakse süsteemi poolt automaatselt. Näiteks müügiarvete, ostuarvete, kuluaruannete, põhivara, laodokumentide ja töötasude finantskanded genereeritakse automaatselt. Kontoplaan ja raamatupidamise aruanded (bilanss, kasumiaruanne, rahavood) on eelseadistatud aga neid on võimalik kohandada enda vajadustele vastavaks. Olemas on KMD koos INF lisadega, VD ja TSD aruanded ning masin-masin liides KMD esitamiseks. Lisaks liidesed e-arvete saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Kaupmehele ja tootjale

Piiramata arv ladusid koos laopõhise laoarvestusega. Artiklite ja laodokumentide register, saatelehed müügiarvete ja ladudevahelistel kauba liikumistel, inventuur, maha kandmised. Lihtne tootmismoodul koos retseptidega korduva tootmise või komplekteerimise sisestamise lihtsustamiseks. Liidesed e-poodide platvormidega WooCommerce, Shopify ja PrestaShop. Jaekettidega kauplejatele on olemas Telema liidestus nii 2DOC kui 4DOC toega.

Palju võimalusi sinu ettevõttele:

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!