Jaga seda postitust

Webinar “Aastaaruande kontrollimine SimplBooksis” (1 kommentaar)

Seoses läheneva majandusaasta aruande esitamise tähtajaga viisime 10. juunil läbi webinari “Aastaaruande kontrollimine SimplBooksis“. Webinari viis läbi SimplBooks pearaamatupidaja Silva Saaliste.

Seekordses webinaris käsitlesime majandusaasta aruande kontrollimist SimplBooksis. Vaatasime olukordi, kus bilanss on tasakaalust väljas ning otsisime põhjust ja lahenduse. Seejärel vaatasime üle bilansiread ning kasumiaruande. 

Kui oled majandusaasta aruannet esitamas esimest korda, siis oleks mõistlik enne esitamist koolitusel käia, kus keskendutakse just vormilisetele ja raamatupidamisalastele nõuetele. Isegi kui ettevõtja ise teeb oma aruande ära, siis on oluline ka temal mõista kogu protsessi ja majandusnäitajaid.

Lisaks tasuks lugeda ka Rahandusministeeriumist aruandluskorralduse kohta ning levinuimad vead majandusaasta aruande koostamisel.

Video kirjelduse alt leiab ka ajatemplid täpsete teemadega.

TÄHELEPANU! SimplBooks blogis kajastatavad teemad ja artiklid ei pruugi olla juriidiliselt täpsed ning soovitame alati nõu pidada spetsialistiga. SimplBooks autorid annavad oma parima, kuid ei võta mingisugust vastutust artiklites olevate võimalike vigade või eksimuste eest. Tuleb arvestada ka ajas muutuvate seadustega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!