Jaga seda postitust

Uuendused – kirjapõhjad, KM-kohustuslase lisad, turvalisus (2)

 

Veebruaris saime valmis mitu järgmist huvitavat täiendust ning nö sulgesime mõne vana peatüki oma tarkvara arengus.

Kõigepealt nagu meie pikemaaegsed kliendid juba teavad, siis märtsi alguses sulgesime lõplikult programmi vana versiooni. Juba jaanuaris sai kogu süsteemi ulatuses uus kujundus nö lihvitud, parandatud ja viimistletud. Edaspidi keskendume juba rohkem ka mobiilsete seadmete vaadetele ning püüame uut kujundust veel käepärasemaks muuta.

Suuremad uuendused olid aga veebruaris seotud kirjade saatmisega ning SimplBooksi (parema) sobitumisega mitte käibemaksukohustuslastele. Nimelt lisasime võimaluse defineerida piiramatul hulgal kirjapõhjasid müügiarvetele, pakkumistele ning palgateatistele. Kirjapõhjad on ka keelepõhised. Lisaks on nüüd kasutajal võimalik valida, millised failid kirjaga kaasa lähevad – st. nüüd on võimalik peale arve kirjale juurde panna täiendavaid faile (failide lisamise juhend). Lisatavaid faile süsteemi ei talletata, aga kliendi märkmete alla jääb info millised failid kaasa pandi. Vaata kirjapõhjade kasutusjuhendit.

Mittekäibemaksukohustuslaste jaoks lisasime ettevõtte profiili alla lisavälja, millega saab ära märkida, et ettevõte pole käibemaksukohustuslane. Selle välja alusel tehakse vajadusel arve PDF põhjades väikesed muudatused arvete koostamisel, vaatamisel ja loomisel. Muus osas toimib programm samamoodi nagu varem. Mittekäibemaksukohustuslaseks saad end märkida ettevõtte profiilis – vaata kuidas.

Väiksemate täiendustena lisasime võimaluse müügiarveid importida E-arve formaadis XML failidest ning pangatehingute importimisel on võimalik nüüd kohe imporditavate tehingutega seotud pangakonto valida juhul, kui see pole väljavõtte failis määratud (tüüpiliselt CSV). Müügiarvete impordi juhendit vaata siit.

Täiendatud sai veel turvalisuse poolt, et ajaga kaasas käia ja oma klientidele rohkem infot anda kes või kuidas keskkonda sisse logib.

Praeguseks kõik – järgmiste põnevate uuendusteni märtsis…

SimplBooksi lisandusid ka tarneaadressid ja dashboard.

TÄHELEPANU! SimplBooks blogis kajastatavad teemad ja artiklid ei pruugi olla juriidiliselt täpsed ning soovitame alati nõu pidada spetsialistiga. SimplBooks autorid annavad oma parima, kuid ei võta mingisugust vastutust artiklites olevate võimalike vigade või eksimuste eest. Tuleb arvestada ka ajas muutuvate seadustega.

Comments (2)

 • Allan Brandt Vasta

  Tere

  See on väga positiivne, et tarkvara on pidevas uuendamises, kuid uute funktsioonide korral võiks nende kirjeldused ka kokku minna tarkara tegeliku sisuga. Siin on mainitud:
  “Mittekäibemaksukohustuslaste jaoks lisasime ettevõtte profiili alla lisavälja, millega saab ära märkida, et ettevõte pole käibemaksukohustuslane.”

  Samas, kui avada ettevõtte seaded (mis on testsuguse menüü all kui abipiltidel näha), siis ainuke käibemaksukohustlust puudutav väli on täpselt vastupidise sisuga. Nimelt on võimalik linnukesega märkida “Ettevõte on käibemaksukohustuslane”.

  13/03/2016 at 22:20
  • Rene Meres Vasta

   Tere Allan!
   Täname selle tagasisde eest. Tagasiside on alati oodatud.
   Kas saaksite aga täpsustada, kus täpsemalt programmis on koht “Ettevõte on käibemaksukohustuslane”? Võibolla me räägime erinevatest asjadest, sest lisatud uuendus on “Seaded – Ettevõtte profiil” all ning seal on kirjas “Ei ole käibemaksukohustuslane” nagu ka meie juhendi esimesel pildil on välja toodud – https://support.simplbooks.ee/kasutusjuhendid/ettevotte-profiili-andmete-seadistamine/

   14/03/2016 at 09:52

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!