Lisandus LHV Connect liidestus

Lisandus LHV Connect liidestus

19. märts 2020, 13:42 in SimplBooks uudised
1 Kommentaar

Esimene automaatne panagaliides nüüd ka SimplBooks tarkvaras! Lisasime just LHV pangakontode liidestamise võimaluse. See tähendab, et kui aktiveerite LHV Connect liidestuse, siis jõuavad LHV pangakontodel kajastatud tehingud automaatselt teie SimplBooks keskkonda. Teil jääb üle vaid tehingud kinnitada.

Lähitulevikus lisame kindlasti ka täisautomaatse kinnitamise võimaluse ehk teil ei ole vaja uute tehingute kajastamiseks ise nö lillegi liigutada. Mis saab teiste pankadega? Rahu, ainult rahu nagu ütles üks tuntud lastekirjanduse tegelane. Püüame võimalikult kiiresti liidestada ka teised Eesti suuremad pangad parima ja lihtsaima raamatupidamistarkvaraga SimplBooks!

Täpsema info liidestuse aktiveerimise kohta leiate SimplBooks kasutusjuhenditest SIIT.

Kaasaegsem ja lihtsam raamatupidamistarkvara, lisaks saad valida lihtsa raamatupidamisteenuse. SimplBooksil on juba üle 10 000 aktiivse kasutaja – registreeri konto ja saad 30 päeva tasuta proovida ning seda riskivabalt (mingeid kohustusi ei teki). Või proovi meie demo versiooni!

Lisandus Swedbank Gateway liidestus

Lisandus SEB Baltic Gateway liidestus

Jaanus Reismaa

jaanus@simplbooks.ee

Jaanus on ettevõtte tegevjuht ning hoolitseb ka SimplBooks arenduste ja visiooni eest. Jaanuse sulest tuleb siia blogisse põhiliselt info uuenduste kohta, kuid sekka ka muid mõtteid.

1Kommentaar

Kirjuta kommentaar