Kuidas arved ja tšekid lihtsalt ja kiiresti SimplBooksi saata?

Kuidas arved ja tšekid lihtsalt ja kiiresti SimplBooksi saata?

7. mai 2019, 14:20 in Ettevõtlus, Kasulik, Raamatupidamine, SimplBooks uudised
0 Kommentaarid

Selleks tuleb appi CostPocket (endise nimega tsekk.ee). Kui Teil ei ole veel CostPocketi ja SimplBooksi liidestus aktiivne, siis siin on õpetus, kuidas liidestust lisada ja kuidas see töötab.

CostPocket on loonud väga lihtsa äpi (iPhone, Android, veebiäpp), millega kuludokumente SimplBooksi edastada. Äpp küsib su käest lihtsaid küsimusi – kas summa kuulub hüvitamisele, milline oli makseviis, kululiiki ja kommentaari. Tuleb eraldi ära mainida, et nad tulid just välja ka tasuta paketiga, kus kuni 5 kuludokumenti kuus on tasuta, seega testimiseks täiesti piisav.

Osad CostPocketi kasutajad eelistavad ise mitte tšekke digiteerida – nende jaoks on paketid Plaatina (7 EUR kasutaja kuus), vana hea tšekipõhine hinnastamine (40 senti tšekk) ja Plan 200 (kus hinnas sisaldub 200 tšeki digiteerimine ja kuutasu 50 EUR / kuus). Pärast kommentaari sisestamist su käest rohkem küsimusi enam ei küsitagi ja dokument edastatakse SimplBooksi niipea, kui ta CostPocketi poolt digiteeritud saab (keskmiselt 6-7 tundi).

Teised eelistavad jälle väiksemat kuutasu ja nende jaoks oleme ehitanud võimaluse raamatupidamise jaoks vajalikud andmed (hankija nimi, registrikood, valuuta, dokumendi number, väljastamise kuupäev, neto, km ja summa) tekstituvastuse abiga otse äpis üle vaadata.

 

Peaagu reaalajas

 

Mis muudab tekstituvastusega äpi eriti imeliseks on võimalus oma tšekid sekundite jooksul paberkujust elektroonilisse vormi ja otse SimplBooksi edastada. Kõiki andmeid on võimalik hiljem SimplBooksis muuta. Siin üks näide tšeki sisestamisest:

 

Tšekid ja arved

 

Kõikidel teistel pakettidel peale 3 eurose iseteeninduspaketi on võimalik lisaks tšekkidele saata SimplBooksi ka arveid ja kõiki kuludokumente, mis on Teile tulnud emailile. Mugavaim viis selleks on lihtsalt edastada arved  oma CostPocketi aadressile, näiteks firmanimi@costpocket.com.

Kõik e-mailile tulnud arved edastatakse automaatselt SimplBooksi. Oma CostPocketi aadressi on võimalik näha CostPocketi seadistuste aknas:

 

 

Tags:

Rene Meres

rene@simplbooks.ee

Rene tegeleb SimplBooksis põhiliselt turunduse, reklaami ja ekspordiga. Blogis puudutab Rene ettevõtluse, interneti ja raamatupidamisega seotud teemasid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar