SimplBooks uuendused jaanuaris 2012

SimplBooks uuendused jaanuaris 2012

31. jaanuar 2012, 20:00 in SimplBooks uudised
0 Kommentaarid

Uuel aastal uue hooga!

Midagi suurejoonelist ei ole hetkel veel teatada seoses arendusega. Oleme aasta alguses põhiliselt tegelenud olemasoleva funktsionaalsuse lihvimise ja parandamisega. Ehk siis pisitäiendused, bugide parandused ning mõningased kasutajamugavuse parandused, mis said poole kuu pealt kõigile kättesaadavaks tehtud.

Enam mainimist väärivad ehk paar kasutajamugavuse parandust. Esiteks sai keskkonna päis kompaktsemaks muudetud, et teie jaoks olulisele infole oleks rohkem ruumi. Teiseks oluliseks muudatuseks on, et kõik nimistud hoiavad nüüd viimati kasutatud filtreid ja seadeid meeles. Seda siis aktiivse sessiooni vältel.

Jaanuari teisel poolel keskendusime automaatsete kontrollide lisamisele, mis annavad märku võimalikest vigadest enne kui need probleemseks muutuvad. Seni on tulemused head olnud ning võime rahuliku südamega teie jaoks oluliste arendustega edasi minna.

Ja tänud ka kõigile meie kasutajatele, kes on jätkuvalt soovitusi jaganud kuidas ja mida võiks paremaks või mugavamaks muuta.

Rene Meres

rene@simplbooks.ee

Rene tegeleb SimplBooksis põhiliselt turunduse, reklaami ja ekspordiga. Blogis puudutab Rene ettevõtluse, interneti ja raamatupidamisega seotud teemasid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar