Tarkvara konsultant – tule kasva koos meiega!

Töö kirjeldus

Eesti tiimis on meil hetkel kaks konsultanti/raamatupidajat ning oleme otsimas Juliale ja Silvale abijõudu. Sinu tööks on kasutajate nõustamine SimplBooks raamatupidamistarkvara kasutamise osas (telefoni ja e-maili teel), kasutusjuhendite uuendamine ja uute koostamine.

Töö on mitmekesine ja arendav – oma töös puutud kokku erinevate väikeettevõtetega ja nende raamatupidamist puudutavate küsimustega. Tarkvara arendusega seoses tuleb tihti koostöös mõelda välja uusi lahendusi ning vaadata tulevikku.

Sulle on abiks kogu tiim, aga otseselt aitavad sind nõu ja jõuga ning suurima heameelega Julia ja Silva, kellel mõlemal on SimplBooksis kogemust juba üle 5 aasta! Tulevaste kolleegide kohta saad näiteks lugeda meie Facebooki postitustest siit.

Oled sobiv kandidaat, kui

  • sulle meeldib inimestega suhelda
  • oled positiivne ja abivalmis
  • tuled hästi toime ka keerulisema kliendisuhtlusega
  • sul on raamatupidamise baasteadmised ning tugev tahe neid teadmisi edasi arendada
  • valdad väga heal tasemel eesti- ja inglise keelt
  • sul on hea arvuti- ja interneti kasutamise oskus
  • sul on pidev enesetäiendamise soov

Kasuks tuleb

  • vene keele või muu võõrkeele oskus
  • eelnev kogemus erinevate (raamatupidamis)tarkvaradega
  • huvi IT-lahenduste vastu

Brutopalk: 1400-1800 eurot kuus
Tööle asumise aeg: kokkuleppel, esimesel võimalusel
Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult :)

Saada meile oma CV koos kaaskirjaga aadressile cv@simplbooks.ee hiljemalt 31.05.2024.

Kui tekib lisaküsimusi, siis anna meile sellest kindlasti teada, vastame heameelega.

Rene Meres
cv@simplbooks.ee
+372 5224658

Miks SimplBooks?

areng ja kasv
Meie fookuseks on areng ja kasv

Viimastel aastatel oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed.  Tänu sellele saime ka Gaselli tunnustuse aastal 2022. Ka iga inimese isiklikus plaanis väärtustame kasvu ja arengut.

kokkuhoidev tiim
Kokkuhoidev tiim

Oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid ja käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust. Viime läbi igakuiselt tiimiüritusi ja käime koolitustel.

sporditoetus
Igakuine spordikompensatsioon ja massaaž kontoris

Lisaks spordikomensatsioonile on meil veel teisigi kompensatsioone (näiteks hindame kõrgelt vaimset tervist ja selle toetamist). Ning jah, meil on tõesti iga kuu võimalik nautida massaaži kontoris.

pikem puhkus
Pakume pikemat tasustatud puhkust

Pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud ning 5 aasta täitumisel lisandub veel tasustatud pikem lisapuhkus. Tõmbame korraks juhtme seinast ja hingame värsket õhku ;)

kodukontor
Kaugtöö võimalus

Pakume paindlikku tööaega ning kaugtöö võimalust.

Ettevõttest

SimplBooks on kõige kaasaegsem ja lihtsam raamatupidamistarkvara väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 20 000 kasutaja, olles sellega üks esimesi valikuid Eestis. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea) ning 12 aasta jooksul oleme ehitanud kvaliteetse ning tugeva vundamendiga raamatupidamistarkvara. Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning aktiivselt avamas järgmiseid sihtturge. Meil on tugev ja ühtehoidev tiim, Eestis 12-liikmeline ning kokku on meid 17 inimest.

 

Loe meie kohta lähemalt “Meist” lehelt

Kiire kasvuga

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on pakkuda tarkvara ka uutele välisturgudele. Lisaks Eesti ja Soomele oleme tiibu sirutamas ka teistesse välisriikidesse.  Seoses ekspordiplaanidega otsimegi oma tiimi uusi entusiastlike liikmeid

 

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!