Hei kogenud tarkvaraarendaja – sulle on väljakutse

 

Mina olen Jaanus ning tegelen SimplBooksis (toote)juhtimise ja visiooniga. Meie Eesti tiimis on kaks kogenud arendajat, süsteemianalüütik, tarkvara testija, kaks raamatupidajat, turundusvõlur ja kontorihaldjas. Suurendame hetkel just arendustiimi. Seega palume sind endale appi – positiivse suhtumisega kogenud tarkvaraarendajat, kes ei karda keerukaid väljakutseid.

 

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

Lühidalt oleks sinu ülesanneteks SimplBooksi tarkvaraliste lahenduste väljatöötamine. Osadel juhtudel tähendab see ette antud spetsifikatsiooni järgimist ja osadel juhtudel nö. soolo missioone.

OOTAME SINULT kindlasti PHP, MySQL, JavaScript, HTML ja CSS tundmist. Täiendavate OOP keelte või andmebaasimootorite tundmine tuleb antud positsioonil kasuks. Kasuks tuleb mõningane Linux serverite administreerimise oskus. Näiteks võiksid teada, mis on cron ja mis on bash. Kindlasti on oluline heal tasemel inglise keele oskus. Uute ja paremate lahenduste jaoks on vaja tihti ka nö „kastist välja” mõtlemist.

 

Miks SimplBooks?

 • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – ehk peale tarkvara arenduste planeerimise tuleb koos meeskonnaga mõelda välja ja leida efektiivsemaid ning automaatsemaid lahendusi kogu raamatupidamise korraldamiseks. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • meie fookuseks on areng ja kasv – viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas esimesed. Peale Eesti ja Soome oleme liikumas ka mitmesse teise välisriiki
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu, Eric Edmeades, Robin Sharma), aga ka erinevad IT konverentsid jm.
 • ühised üritused (Firmasport IT-cup võistlused, kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm.)
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud ergonoomilised töövahendid
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni + massaaži kontoris
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms.
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud
 • lisaks paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, ASAP

Konkurentsivõimeline töötasu (pluss iga-aastaselt töötasu ülevaatamine)

Töö tüüp: täistööaeg, osaline tööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

 

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

 

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

´

 

gasellfirma SimplBooks

Ettevõttest lähemalt

 

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja automaatika. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 20 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 13-liikmeline (Eesti ja Soome kokku).

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale. Seniste tulemuste eest oleme saanud ka Gasellifirma 2022 märgise, ehk oleme näidanud kiiret kasvu vähemalt 3 aasta jooksul.

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!