DEV samurai, soovime kandideerida sinu tööandjaks!

Meie arendustiimini jõudis info, et tabamatu full-stack dev samurai – Sina – jahib uut väljakutset. Pidasime seda tühipaljaks kuulujutuks, ent nüüd, kus selgub, et see on tõde, soovime sõnada vaid üht. See oleks meile erakordne au kandideerida Sinu järgmiseks tööandjaks.

 

Miks me oma kandidatuuri esitame?

Legendid Sinust on saatnud meid aastaid. Sinu PHP-kenjutsu, MySQL-kyujutsu, JavaScript-sojutsu, HTML-naginatajutsu ja CSS-houjutsu, millele tänaseni pole vastast. Sinu aukoodeks bushidō, mis on vankumatu. Ja Sinu huumor, mis on teravam kui katana. Need väärtused on meie väärtused ja sellepärast usume, et suudame olla Sulle parim bukeyashiki (jah, me googeldasime kõik need terminid spetsiaalselt Sinu jaoks) maailmas.

 

Kes on Sinu meeskond?

Meie buke koosneb kolmest kogenud arendajast (Andres, Karoliina ja Karli kummardavad sügavalt). Analüütik Koidust, testija Rainist ja tootejuht Jaanusest, kes valmistavad Sinu saabumise auks ikebanat. Ja kolmest raamatupidajast, kahest turundajast ning Soome country managerist, kes parasjagu teetseremoonia tarbeks parimat matchat varuvad. Juhul muidugi kui Sa soovid saabumise lahendada sake saatel, ei vea me Sind alt!

 

Miks me oleme Sulle sobiv kandidaat?

Meie tiim on väike, töökas ja positiivse suhtumisega. Meie Asanas on kirjas kuhjaga põnevaid ja kaalukaid väljakutseid, mis pakuvad igaühele rohkem vastutust, arengut ja ka võidujoovastust. Sul on vabadus töötada zen’ilt kodust või praktiseerida oma oskusi meie ühisest kontorist. Me panustame 24/7, et Su keha ja vaim saaksid turgutatud läbi spordi, massaaži, pidude, meie enda veini ja pikema puhkuse (mitte pidudega seotult…). Ja mis puudutab tasu Sinu panuse eest, siis usalda meid, see on korralik!

 

Ootame kannatamatult Sinu vastust aadressile cv@simplbooks.ee, et saaksime leppida kokku vestluse. Arigato! :)

 

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

 

gasellfirma SimplBooks

 

 

Kogenud tarkvaraarendaja tööpakkumine SimplBooks

Kandidaadist lähemalt

 

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on kasutusmugavus ja automaatsed toimingud. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtjatele ja raamatupidajatele. Oleme 100% Eesti ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 15 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 12-liikmeline (Eesti ja Soome kokku).

SimplBooks kasvab isukalt ning hetkel laieneme teistele turgudele. Seniste tulemuste eest oleme saanud ka Gasellifirma 2022 märgise, ehk oleme näidanud kiiret kasvu vähemalt 3 aasta jooksul.

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!