Arvete koostamise pakett

Mini-paketiga saad lihtsalt saata ja vastu võtta müügiarveid- ja pakkumisi. Esimese arve koostamiseks ja väljasaatmiseks kulub vaid paar minutit. Arvete koostamisel laeb SimplBooks sinu Eesti tehingupartneri andmed automaatselt otse Äriregistrist.

  • müügiarvete väljasaatmine PDF ja e-arve kujul
  • pakkumiste ja tellimuste registrid
  • kasutajate õiguste seadistamine
  • seadistatavad müügiarve põhjad (PDF)
  • Soodne kuutasu – 9.90€+km

E-arved

Saada või võta vastu e-arveid. Kui sul on vaja saata vaid mõned e-arved kuus, siis saad seda SimplBooksiga täiesti tasuta teha. Lisaks on SimplBooksis võimalik eksportida kõik arveid e-arve kujul, juhul kui soovid oma arvetest varukoopia teha.

Müügiarved

SimplBooksi arvete koostamise pakett muudab arvete koostamise lihtsaks ja kiireks. Saad väljastada müügiarveid nii PDF- kui ka e-arve kujul.  Uute arvete koostamise teeb lihtsamaks otse Äriregistrist laetavad tehingupartnerite andmed ning eelnevalt seadistatud arvepõhjad.

Pakkumine müügiarveks

Pakkumistest saab igal ajal lihtsasti müügiarveks vormistada. Selleks on salvestatud pakkumise toimingute menüüs vastav viide. Enne müügiarve kinnitamist saad loomulikult kõiki andmeid veel üle vaadata ja korrigeerida.

Kasutajaõiuguste seadistamine

SimplBooks pakub paindlikku kasutajaõiguste seadistamist, võimaldades sul täpselt määratleda, kes ja milliseid funktsioone platvormil kasutada saab. See funktsioon tagab, et iga meeskonnaliige saab juurdepääsu vajalikele tööriistadele vastavalt nende rollile ja vastutusalale. Lisaks saad näha kasutajate tegevuste ajalugu. Näiteks juhuks, kui on vaja uurida miks üks või teine tehing on sisestatud.

Seadistatavad dokumendipõhjad

Seadista enda ettevõtte dokumendipõhjad (müügiarve, müügitellimus, pakkumine) vastavalt enda soovidele. Saad seadistada, millist infot kuvatakse arve ridadel, kus ja millist arve üldinfot kuvatakse, ning milline näeb välja näiteks arve jalus. Soovi korral saad luua mitmeid erinevaid dokumendipõhjasi iga dokumendi tüübi kohta.

Marit Meierau, raamatupidaja (Randemar OÜ)

“SimplBooks on minu jaoks väga loogiline programm, seda oli kerge selgeks õppida ja erinevaid toiminguid on mugav teha.
Kasutan suurt osa funktsionaalsusest – müük, ost, töötasud, kuluaruanded, põhivara, raamatupidamisaruanded. Kõiki andmeid saab filtreerida, mis teeb kiireks info leidmise mis tahes välja järgi.

Väga mugav funktsioon on pangaliides – ei pea ise panga faili alla laadima, vaid kõik liigub automaatselt. Pangast tasutud arvete puhul seob juba kliendiga ära, jääb üle vaid kinnitada. Ka kuluaruanded on mugavalt koondatud ühte kohta. Ühendus Maksuametiga on väga käepärane tööriist, see säästab klikke ja aega, saab maksudeklaratsiooni ühe nupuvajutusega Maksuameti keskkonda edastada.”

Registreeri tasuta konto ja proovi järgi!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!