Lihtne ja mugav
raamatupidamistarkvara

  • Ettevõtjale ja raamatupidajale
  • Tee (e-)arveid ja halda kogu raamatupidamist
  • Kõige kaasaegsem kasutuskogemus
  • Üle 20 000 rahuloleva kasutaja

Ettevõtjale lihtne, raamatupidajale võimekas

  • Kujundatavad arvepõhjad
  • Tasuta e-arvete saatmine
  • Piiramatult kasutajaid
  • Projektiarvestus
  • Käibemaksu liigid, põhivara
  • Ladu, tootmine, retseptid

Meil on palju liidestusi  – pangad, e-poed, e-arvete operaatorid, Maksuamet

Vajad
raamatupidamisteenust?

Meie partnerite hulgast leiad usaldusväärse raamatupidaja või raamatupidamisbüroo. Võta nendega julgelt ühendust ning saad kindlasti oma raamatupidamise korda!
SimplBooks toetab sind selles osas.

Oled raamatu­pidaja või raamatupidamis­büroo?

Raamatupidajal on veidi kõrgemad nõudmised tarkvarale. Seepärast oleme kokku kogunud olulisema info just raamatupidajat silmas pidades. Vaata, milliseid võimalusi ja eeliseid pakub SimplBooks raamatupidajatele ning raamatupidamisbüroodele!

Mõni küsimus jäi veel vastuseta?

Jah, SimplBooks kasutamine on turvaline. Igal ettevõttel on eraldi andmebaas ning unikaalne mitteavalik ligipääsu aadress. Ühendus sinu arvuti ja SimplBooks serveri vahel on krüpteeritud. Kõik sinu andmed varundatud kaks nädalat tagasiulatuvalt, et kui midagi peaks juhtuma, siis saab andmed taastada.

Lisaks on SimplBooksis olemas kasutajate tegevuste ajalugu, kus administraatorina näed, kes mida teinud on. Saad kasutajate õiguseid väga täpselt piirata ja seadistada ning varasemad perioodid lukku panna, et kogemata valesid muudatusi sisse ei tuleks.

Start paketi puhul saab ühe ettevõtte alla luua kuni 3 kasutajat, Büroopaketi puhul saab iga ettevõtte küljes olla 2 aktiivset kasutajat, Premium paketi puhul aga piiramatult.

Kõik versiooniuuendused on kõigile kasutajatele ilma lisatasuta ehk valitud paketi hinna sees. Lisaks toimuvad uuendused automaatselt. Teie töö ei katke vaid muutub kiiremaks ja lihtsamaks. Uued arendused lisanduvad sõltuvalt paketile.

SimplBooks “Uptime” on 99,99%. See tähendab, et SimplBooks on äärmiselt töökindel ja pidevalt kättesaadav. Kui mõnel teisel tarkvaral on aeg-ajalt probleeme ligipääsetavusega, siis SimplBooks arendustiim on palju rõhku pannud ka süsteemide töökindlusele ja platvormi versiooniuuendustele.

Väga lihtne! Saadate meile vabas vormis e-maili info@simplbooks.ee, et soovite loobuda, peale mida me sulgeme konto ning loeme lepingu lõppenuks. Edasisi kohustusi ei ole ja nii lihtne see ongi.

Loomulikult! SimplBooks partnerite hulgas on kontrollitud ja kõrgelt hinnatud raamatupidajad ning raamatupidamisbürood. Leia endale sobiv raamatupidaja siit!

Proovi 30 päeva tasuta!

Registreerimine on lihtne ja annab sulle võimaluse SimplBooksi riskivabalt proovida!