(Vanem) Tarkvaraarendaja – sulle on väljakutse

Tarkvara analüütik

Hei!


Mina olen Jaanus ning tegelen SimplBooksis juhtimise ja visiooniga. Meie Eesti tiimis on kolm arendajat, analüütik, testija, kaks raamatupidajat ja kaks turundusinimest. Suurendame hetkel just arendustiimi. Seega palume sind endale appi – positiivse suhtumisega (vanem) tarkvaraarendajat, kes ei karda keerukaid väljakutseid.

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

Me ei tegele veel küll otseselt AI-ga (sagedasti kuritarvitatud akronüüm), aga meie poolt pakutavad lahendused muutuvad aasta-aastalt nutikamateks ehk teisisõnu kasutaja vaatenurgast sõbralikemaks ja süsteemi vaatenurgast keerukamateks. Uute ja paremate lahenduste jaoks on vaja tihti ka nö „kastist välja” mõtlemist.

Lühidalt oleks sinu ülesanneteks SimplBooksi tarkvaraliste lahenduste väljatöötamine. Osadel juhtudel tähendab see ette antud spetsifikatsiooni järgimist ja osadel juhtudel nö. soolo missioone.

OOTAME SINULT kindlasti PHP, MySQL, JavaScript, HTML ja CSS tundmist kõrgel tasemel. Täiendavate OOP keelte või andmebaasimootorite tundmine tuleb antud positsioonil kasuks. Kasuks tuleb ka Linux serverite administreerimise oskus tasemel, mis võimaldaks väljaspoolt tellitavate serverilahenduste hindamist ja valideerimist. Kindlasti on oluline heal tasemel inglise keele oskus.

Miks SimplBooks?

 • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – ehk peale tarkvara arenduste planeerimise tuleb koos meeskonnaga mõelda välja ja leida efektiivsemaid ning automaatsemaid lahendusi kogu raamatupidamise korraldamiseks. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • meie fookuseks on areng ja kasv– viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed. Peale Eesti ja Soome oleme näpu andnud ka mitmesse teise välisriiki
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu, Eric Edmeades, Robin Sharma), aga ka erinevad IT konverentsid jm.
 • ühised üritused (Firmasport võistlused, kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm.)
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni + massaaži kontoris
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms.
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud
 • lisaks paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, ASAP

Töötasu: kokkuleppel, sõltuvalt tasemest (iga-aastaselt töötasu ülevaatamine)

Töö tüüp: täistööaeg, osaline tööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

 

 

Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 14 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 12-liikmeline (Eesti ja Soome kokku).

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale.