Tarkvaraarendaja, soovime kandideerida Sinu tööandjaks!

Meie oleme SimplBooks arendustiim ning meil oleks väga hea meel kandideerida Sinu tööandjaks. Järgnevalt leiab meie kaaskirja.

Miks Sinu juurde kandideerime?

Uurides veidi Sinu kohta, siis meile meeldis, et oled positiivse suhtumisega, suurte kogemustega, tegeled hobidega ning mõistad ka nalja. Leidsime mitmeid ühiseid jooni ja arvame, et meil oleks Sulle pakkuda uusi väljakutseid ja põnevat keskkonda. Ühtlasi jäid silma ka Sinu suured kogemused  – PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS.


Meie kogemused ja oskused?

Rääkides meie kogemustest, siis meie tiim koosneb kolmest kogenud arendajast (Andres, Karoliina ja Karli tervitavad), analüütik Koidust, testija Rainist ning (toote)juht Jaanusest. Lisaks kolm raamatupidajat, kaks turundajat ning Soome country manager. Kui oled valmis kaaluma meie kandidatuuri ning kui pääseme järgmisesse vooru, siis heameelega tutvustame meie tööd lähemalt :)


Miks meie oleme sobiv kandidaat?

Meie tiim on väike, aga see-eest töökas ja positiivse suhtumisega. Nimekirjas on kuhjaga põnevaid projekte, mis peagi töösse lähevad. Tänu väikesele tiimile on kõik projektid suure kaaluga ning annab igaühele rohkem vastutust, väljakutseid ja ka võidujoovastust.

Kui meie kanditatuur osutub edukaks, siis uuele tiimiliikmele pakume: kaugtöö võimalust (aga kontoris saab rohkem nalja, wink-wink), mitmeid erinevaid kompensatsioone (sport, kodukontor, vaimne tervis), massaaži, meie enda veini, võistluseid-pidusid ning ka planeeritust rohkem puhkust. Me ise muidugi pingutame 24/7, et pakkuda sulle parimaid võimalusi ja korralikku töötasu!

Kui sa jäid kasvõi korraks mõttesse, siis kirjuta meile cv@simplbooks.ee ning lepime kokku vestluse :)

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

gasellfirma SimplBooks

Kogenud tarkvaraarendaja tööpakkumine SimplBooks

 

Kandidaadist lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 15 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 13-liikmeline (Eesti ja Soome kokku).

SimplBooks kasvab kiiresti ning hetkel laieneme teistele turgudele. Seniste tulemuste eest oleme saanud ka Gasellifirma 2022 märgise, ehk oleme näidanud kiiret kasvu vähemalt 3 aasta jooksul.