Tarkvara testija, sulle on üks jutt!

Hei!

Mina olen Jaanus ning tegelen SimplBooksis juhtimise ja visiooniga (seda ka arenduste poolelt). Meie tiimis on 13 inimest ning otsime hetkel oma tiimi ka sind, positiivse suhtumisega tarkvara testijat. Eeldame IT-alast tausta ja kogemusi.

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

Me viime kasutajateni ca 50 uuendust aastas, mis teeb keskmiselt iga nädal ühe deploy. Enne kui uuendused live’i lähevad tuleb tehtud muudatusi ja arendusi testida ja siin tuledki mängu sina.

Sinu, kui testija, ülesandeks saab uue SimplBooks funktsionaalsuse testimine ja ka automaattestide loomine. Kindlasti on oluline heal tasemel inglise keele oskus ja nagu varem mainisin, siis IT-alane taust.

Kasuks tuleb, kui sul on automaattestide koostamise kogemus ja/või kokkupuude Cypress raamistikuga.

Miks SimplBooks?

 • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – ehk peale tarkvara arenduste planeerimise tuleb koos meeskonnaga mõelda välja ja leida efektiivsemaid ning automaatsemaid lahendusi kogu raamatupidamise korraldamiseks. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • areneme ja kasvame kiiresti– viimase kahe aastaga oleme kasvatanud kasutajate arvu pea 2x
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Praegusel ajal, kus teeme kõik kaugtööd, siis on meil igahommikuseks rutiiniks läbi tiimi videokõne koos “kohvitamine.” Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu, Eric Edmeades, Robin Sharma), aga ka erinevad erialased koolitused ning konverentsid
 • ühised üritused (kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm). Karantiini ajal ühised online “game-party-d”
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, vaikne töötuba, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni
 • massaaž kontoris igakuiselt
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud
 • lisaks paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, ASAP

Töötasu: kokkuleppel

Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 15 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 13-liikmeline.

SimplBooks kasvab kiiresti ning lähiaastate eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale.