Tarkvara (juunior) testija, sulle on üks jutt!


Hei!


Mina olen Jaanus ning tegelen SimplBooksis juhtimise ja visiooniga (seda ka arenduste poolelt). Meie tiimis on hetkel 8 inimest ning peale süsteemi analüütiku otsime hetkel oma tiimi ka sind, positiivse suhtumisega tarkvara testijat. Esialgu otsime testijat 50% koormusega ja eelnevat testija kogemust ei eelda, küll aga IT-alast tausta.

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

Me viime kasutajateni ca 50 uuendust aastas, mis teeb keskmiselt iga nädal ühe launchi. Enne kui uuendused live’i lähevad tuleb tehtud muudatusi ja arendusi testida ja siin tuledki mängu sina.

Sinu, kui testija, ülesandeks saab uue SimplBooks funktsionaalsuse testimine ja ka automaattestide loomine. Kindlasti on oluline heal tasemel inglise keele oskus ja nagu varem mainisin, siis IT-alane taust.

Miks SimplBooks?

 • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast töödehk peale tarkvara arenduste planeerimise tuleb koos meeskonnaga mõelda välja ja leida efektiivsemaid ning automaatsemaid lahendusi kogu raamatupidamise korraldamiseks. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • areneme ja kasvame kiiresti – viimase kahe aastaga oleme kasvatanud kasutajate arvu pea 2x
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Praegusel ajal, kus teeme kõik kaugtööd, siis on meil igahommikuseks rutiiniks läbi tiimi videokõne koos “kohvitamine.” Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu, Eric Edmeades, Robin Sharma), aga ka erinevad erialased koolitused ning konverentsid
 • ühised üritused (kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm). Karantiini ajal ühised online “game-party-d”
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, vaikne töötuba, massaažitool, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud
 • lisaks paindlik tööaeg ja võimalust töötada osaliselt väljaspool kontorit (nt. kodukontoris)
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, ASAP

Töötasu: 700-900 eur/kuus bruto (50% koormuse puhul)

Töö tüüp: osaline tööaeg (50%), palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele, kuid on kasutusel ka mitmete raamatupidamisbüroode poolt. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 10 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 8-liikmeline.

SimplBooks kasvab kiiresti ning lähiaastate eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale.