Tarkvara analüütik – sulle on väljakutse!

Kogenud tarkvaraarendaja tööpakkumine SimplBooks

Hei!


Mina olen Jaanus ning tegelen SimplBooksis (toote)juhtimise ja visiooniga. Meie Eesti tiimis on kolm arendajat, testija, kaks raamatupidajat ja kaks turundusinimest. Suurendame hetkel just arendustiimi. Seega palume sind endale appi – positiivse suhtumisega tarkvara analüütikut, kes ei karda keerukaid väljakutseid.

Millega meil täpsemalt abi oleks vaja?

Sinu, kui analüütiku ülesandeks saab uue SimplBooks funktsionaalsuse kaardistamine ning planeerimine sh. ka tehnilisest vaatenurgast ning samas ka olemasoleva funktsionaalsuse parendamine. Sa oleksid tõlgiks või lüliks lõppkasutaja ja arendaja vahel, et koguda ja tõlkida lõppkasutaja vajadused tehnilisse keelde, mille alusel saaks meie arendustiim juba reaalseid lahendusi luua. Meie väikese, aga usina tiimi tõttu peaksid kindlasti arvestama, et sinu kanda jääb ka arendatud lahenduste valideerimine. Kindlasti on oluline heal tasemel inglise keele oskus. Uute ja paremate lahenduste jaoks on vaja tihti ka nö „kastist välja” mõtlemist.

Miks SimplBooks?

 • Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – ehk peale tarkvara arenduste planeerimise tuleb koos meeskonnaga mõelda välja ja leida efektiivsemaid ning automaatsemaid lahendusi kogu raamatupidamise korraldamiseks. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • meie fookuseks on areng ja kasv– viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu ja käivet pea 40%, olles sellega oma valdkonnas Eestis esimesed. Peale Eesti ja Soome oleme näpu andnud ka mitmesse teise välisriiki
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust (+ vaimse tervise toetus)
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu, Eric Edmeades, Robin Sharma), aga ka erinevad IT konverentsid jm.
 • ühised üritused (Firmasport võistlused, kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm.)
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni + massaaži kontoris
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms.
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega nõutud
 • lisaks paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Konkurentsivõimeline töötasu (pluss iga-aastaselt töötasu ülevaatamine)

Töö tüüp: täistööaeg, osaline tööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

Jaanus Reismaa
jaanus@simplbooks.ee
+372 5108 107

 

gasellfirma SimplBooks

Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele ja raamatupidajatele. Oleme 100% eesti ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 15 000 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 13-liikmeline (Eesti ja Soome kokku).

SimplBooks kasvab kiiresti ning selle aasta eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale. Seniste tulemuste eest oleme saanud ka Gasellifirma 2022 märgise, ehk oleme näidanud kiiret kasvu vähemalt 3 aasta jooksul.