Pearaamatupidaja-konsultant tööpakkumine

Tule meiega maailma vallutama!

UK, USA, Soome, Venemaa, Itaalia, Portugal, Poola, Indoneesia … ?

Pearaamatupidaja/konsultant tööpakkumine

Töö kirjeldus:

Sinu tööks on SimplBooks OÜ raamatupidamise korraldamine, raamatupidaja juhendamine, keerulisemates küsimustes meie klientide nõustamine telefoni ja e-maili teel. Lisaks tarkvara arendusküsimustes kaasarääkimine ja juhatuse nõustamine.

Töö on mitmekesine ja arendav – oma töös puutud kokku erinevate väikeettevõtetega ja nende raamatupidamist puudutavate küsimustega. Tarkvara arendusega seoses tuleb tihti mõelda koostöös välja uusi lahendusi ning vaadata tulevikku.

Nõudmised kandidaadile:

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • sulle meeldib inimestega suhelda
  • oled positiivne ja abivalmis
  • omad erialast haridust ja mitmekülgset töökogemust
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt
  • sul on hea arvuti- ja interneti kasutamise oskus
  • sul on pidev enesetäiendamise soov

Kasuks tuleb:

  • inglise keele või muu võõrkeele oskus
  • eelnev kogemus erinevate (raamatupidamis)tarkvaradega
  • huvi IT-lahenduste vastu

Miks liituda meiega:

  • pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – ehk peale raamatupidamise tuleb koos meeskonnaga arendada ka raamatupidamistarkvara lihtsamaks ja paremaks
  • areneme ja kasvame kiiresti – viimase aastaga oleme kasvatanud klientide arvu 1900 kliendilt 2800 kliendini
  • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes hoolib töötajate heaolust
  • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu), aga ka erinevad raamatupidamise ja maksude koolitused ning loomulikult Raamatupidajate Aastakonverents
  • ühised üritused (kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, lauamängud jm)
  • pakume sisseelamisfaasis vajalikku väljaõpet
  • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, vaikne töötuba, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid (kasutame Dell äriklassi arvuteid)
  • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid ja hunnik šokolaadi :)
  • pakume igakuist spordikompensatsiooni
  • lisaks paindlik tööaeg ja võimalust töötada osaliselt väljaspool kontorit (nt. kodukontoris)

Brutopalk: alates 1600 kuni 2100 EUR kuus
Tööle asumise aeg:
 kokkuleppel, esimesel võimalusel

Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult :)

Saada meile oma CV koos kaaskirjaga aadressile cv@simplbooks.ee. KANDIDEERI KINDLASTI! – Kuna kunagi ei tea, mis võimalused tekivad ;)

Kui tekib lisaküsimusi, siis anna meile sellest kindlasti teada, vastame heameelega.

Rene Meres
cv@simplbooks.ee
+372 5224658

 Liitu meie toreda tiimiga!

Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele, kuid on kasutusel ka mitmete raamatupidamisbüroode poolt. Oleme 100% eesti startup ettevõte, meid kasutab aktiivselt üle 2500 firma ning oleme tarkvara arendanud üle 6 aasta. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 7-liikmeline.

SimplBooks kasvab kiiresti ning lähiaastate eesmärk on pakkuda tarkvara välisturgudele nii Venemaal, Euroopas, kui ülemaailmselt. Hetkel pakume tarkvara aktiivselt peale Eesti ka Soomes.