KKK

Kas SimplBooks kasutamine on turvaline?

Jah, SimplBooks kasutamine on turvaline. Igal ettevõttel on eraldi andmebaas ning unikaalne mitteavalik ligipääsu aadress. Ühendus sinu arvuti ja SimplBooks serveri vahel on krüpteeritud. Lisaks on kõik sinu andmed varundatud kaks nädalat tagasiulatuvalt, et kui midagi peaks juhtuma, siis saab andmed taastada.

Mitu kasutajat saab ühe konto alla luua?

Start paketi puhul saab ühe konto alla luua kuni 3 kasutajat, Premium paketi puhul aga piiramatult.

Kui peaks olema soovi SimplBooks kasutamisest loobuda?

Väga lihtne! Saadate meile vabas vormis e-maili info@simplbooks.ee, et soovite loobuda, peale mida me sulgeme konto ning loeme lepingu lõppenuks. Edasisi kohustusi ei ole ja nii lihtne see ongi.

Kas tarkvara uuendused ja edasised arendused on tasulised?

EI. Kõik uuendused ja arendused on kõigile kasutajatele ilma lisatasuta ehk valitud paketi hinna sees. Lisaks toimuvad uuendused automaatselt. Teie töö ei katke vaid muutub kiiremaks ja lihtsamaks.

Aga kuidas on lood lisatasude või peidetud kuludega?

Puuduvad :) Kõik tasud on välja toodud hinnakirjas.

Kas SimplBooks tarkvaral on kasutajatugi ja juhendid?

Loomulikult! Meie sõbralik kasutajatugi on abiks igal tööpäeval kell 9-16 telefoni ja e-maili teel. SimplBooks kasutusjuhendid, foorum ja webinarid on kättesaadavad siit support.simplbooks.ee. Kasutusjuhendid on pidevalt täiendamisel.

Kas te aitate mul ka raamatupidaja leida?

Loomulikult! SimplBooks partnerite hulgas on kontrollitud ja kõrgelt hinnatud raamatupidajad ning raamatupidamisbürood. Leia endale sobiv raamatupidaja siit!

Kas tarkvara on võimalik kasutada ka ilma internetita?

Ei. SimplBooks on kasutatav ainult koos internetiühendusega.

Kui Demos selgus, et midagi on puudu, kas SimplBooks siis mulle ei sobi?

Arendame SimplBooks tarkvara pidevalt edasi, et see oleks mugavam ja nutikam. Juhul kui leiad mõne funktsiooni, mis on puudu, siis võta meiega KINDLASTI ühendust. Anname sulle kohe vastuse kas ja millal selline funktsionaalsus lisada oleks võimalik ning ühtlasi teame, mille järele nõudlust on.

Kas SimplBooksi saab ka Mac (Apple) arvutis kasutada?

Jah, kuna SimplBooks on veebipõhine, siis saab seda edukalt kasutada nii Mac-is (Apple arvutid), Windowsis, Linuxis jms.

Kas on võimalik saada maksepuhkust?

Maksepuhkuse võtmise võimalus paraku puudub, sest iga kliendi keskkonna üleval hoidmine ja andmete varundamine on meie jaoks igakuine kulu. Selle asemel on näiteks võimalus vajalikud andmed eksportida ja kui on plaani tulevikus jätkata, siis saab andmed taas importida. See tähendab muidugi veidi käsitööd ja teatavat ebamugavust.