KKK

Kas SimplBooks kasutamine on turvaline?

Jah, SimplBooks kasutamine on turvaline. Igal ettevõttel on eraldi andmebaas ning unikaalne mitteavalik ligipääsu aadress. Ühendus sinu arvuti ja SimplBooks serveri vahel on krüpteeritud. Lisaks on kõik sinu andmed varundatud kaks nädalat tagasiulatuvalt, et kui midagi peaks juhtuma, siis saab andmed taastada.

Kas SimplBooks sisaldab ka bürooversiooni, kus saab raamatupidamist teha mitmele firmale?

Jah, bürooversioon on nüüdsest olemas.

Raamatupidajad ja raamatupidamisbürood – võtke meiega ühendust ning teeme teile personaalse pakkumise info@simplbooks.ee

Mitu kasutajat saab ühe konto alla luua?

Piiramatult.

Kuidas ma saan SimplBooks kasutamisest loobuda?

Saadate meile vabas vormis e-maili info@simplbooks.ee, et soovite loobuda, peale mida me sulgeme konto ning loeme lepingu lõppenuks. Edasisi kohustusi ei ole ja nii lihtne see ongi.

Kas tarkvara uuendused ja edasised arendused on tasulised?

EI. Kõik uuendused ja arendused on kõigile kasutajatele ilma lisatasuta ehk valitud paketi hinna sees. Lisaks toimuvad uuendused automaatselt. Teie töö ei katke vaid muutub kiiremaks ja lihtsamaks.

Kas SimplBooks teenusel on mingeid lisatasusid või peidetud kulusid?

Ei, SimplBooks teenusel puuduvad lisatasud või peidetud kulud. Kõik tasud on välja toodud hinnakirjas.

Kas SimplBooks tarkvaral on olemas kasutusjuhendid?

Jah, SimplBooks kasutusjuhendid on kättesaadavad siit support.simplbooks.ee. Kasutusjuhendid on pidevalt täiendamisel.

Kas SimplBooks tarkvara on võimalik kasutada ka ilma internetita?

Ei. SimplBooks on kasutatav ainult koos internetiühendusega.

Kui Demos selgus, et midagi on puudu, kas SimplBooks siis mulle ei sobi?

Arendame SimplBooks tarkvara pidevalt edasi, et see oleks mugavam ja nutikam. Juhul kui leiad mõne funktsiooni, mis on puudu, siis võta meiega KINDLASTI ühendust. Anname sulle kohe vastuse kas ja millal selline funktsionaalsus lisada oleks võimalik ning ühtlasi teame, mille järele nõudlust on.

Kas SimplBooksi saab ka Mac (Apple) arvutis kasutada?

Jah, kuna SimplBooks on veebipõhine, siis saab seda edukalt kasutada nii Mac-is (Apple arvutid), Windowsis, Linuxis jms.

Kas on võimalik saada maksepuhkust?

Maksepuhkuse võtmise võimalus paraku puudub, sest iga kliendi keskkonna üleval hoidmine ja andmete varundamine on meie jaoks igakuine kulu. Selle asemel on näiteks võimalus vajalikud andmed eksportida ja kui on plaani tulevikus jätkata, siis saab andmed taas importida. See tähendab muidugi veidi käsitööd ja teatavat ebamugavust.