Digiturunduse spetsialist – sulle on väljakutse!

Hei!


Mina olen Rene ning tegelen SimplBooksis turundusega. Kuna häid ideid on palju, aga kõike ei jõua ise ellu viia, siis palungi sind appi – otsime oma tiimi ühte ägedat inimest juurde, kellele hullupööra meeldiksid turundusmaailma võlud ja valud.

Millega mul täpsemalt abi oleks vaja?

Pidevalt tegelen järgmiste asjadega: Facebooki sisu ja reklaami planeerimine ning loomine, blogipostituste kirjutamine, veebilehe sisu haldamine, Google reklaamide optimeerimine, uudiskirjade koostamine, SEO, vahepeal teeme ka trükki, mille jaoks on vaja sõnum välja mõelda ja disaineriga suhelda. Aegajalt tuleb ette ka erinevatele üritustele turundusmaterjalide loomist ning toredate partneritega heade suhete hoidmist.

Praegu pean selle kõigega ise tegelema ning loodan, et sa saad mõned asjad enda peale võtta. Aaaa.. üks oluline asi jäi mainimata, nimelt analüütika – püüame kõiki turundustegevusi mõõta ja seejärel paremaks optimeerida (sa ju tead, mis ROI või CRO on? OK, ok, tegelikult ei eelda seda). Lisan siia veel mõned märksõnad, mis võib panna kõrvu liigutama – growth marketing, influencer marketing, Google Analytics, Mouseflow.

Ootaksin sinult inglise keele oskust. Vene- või muu võõrkeel annab plussi. Boonuspunkti saad ka siis, kui peale Paint’i oled mõnda muud kujundusprogrammi näinud või kui oskad minust paremini pilti teha.

Kui nüüd mõni osa sellest jutust ära hirmutas, siis ära muretse, ma ei eeldagi kõige teadmist ja oskamist. Sellest palju olulisem on siiras uudishimu ja soov asju paremini teha. Pane mulle kindlasti oma kiri ja mõtted teele!

Turundan natukene meid ka ehk miks liituda meiega:

 • pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd – saan omaltpoolt anda edasi oma parimad teadmised veebilehe optimeerimisest nii SEO kui CRO vaatenurgast. Õppida on meeletult nii analüütika, klientide käitumise, kui ka reklaamide osas ning digimaailmas on statistikal oma võlu. Soovi korral saad kaasa rääkida tarkvara arenduses ja anda oma sisendi tuleviku raamatupidamistarkvarasse. Oleme aeg-ajalt erinevate lahenduste väljatöötamiseks kaasanud kogu tiimi ja kasutanud  näiteks “sprint” meetodit või viinud läbi hackathoni
 • areneme ja kasvame kiiresti – viimase kahe aastaga oleme kasvatanud kasutajate arvu pea 2x
 • kogu tiim hoiab kokku ning oleme väga sõbralikud ja avatud – teeme nalja, jagame rõõme-muresid, käime koos lõunal. Ning tööandja, kes päriselt hoolib töötajate heaolust
 • koolitused – oleme näiteks osalenud koolitustel, mis puudutavad isiklikku arengut (Kaido Pajumaa, Alar Ojastu), aga ka erinevad turunduskoolitused ning IT konverentsid
 • ühised üritused (kino/teater, kardisõit, põgenemistoad, jõulupeod, lauamängud jm)
 • meil on kaasaegne kontor (puhkenurk, vaikne töötuba, massaažitool, köök, pesemisvõimalus) ja korralikud töövahendid (kasutame Dell äriklassi sülearvuteid – või kui oled Maci usku, siis meil ongi just üks Maci-inimene puudu)
 • pakume igakuist spordikompensatsiooni
 • kontoris on tasuta joogid, puuviljad,  pähklid, kommid jms
 • pakume pikemat tasustatud puhkust, kui seadusega on ette nähtud
 • lisaks paindlik tööaeg ja võimalust töötada osaliselt väljaspool kontorit (nt. kodukontoris)
 • ja loomulikult sisseelamisfaasis vajalik väljaõpe

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, esimesel võimalusel

Töö tüüp: täistööaeg, osaline tööaeg, palgatöötaja

Oleme väga positiivsed, sõbralikud ja entusiastlikud ning ootame sama ka sinult!

Saada mulle oma CV ja kaaskiri cv@simplbooks.ee

Kui sul tekib lisaküsimusi, siis anna mulle sellest kindlasti teada ning ma vastan suurima rõõmuga.

Rene Meres
rene@simplbooks.ee
+372 522 46 58


Ettevõttest lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara, mille põhilisteks eelisteks on lihtsus, kasutusmugavus ja soodne hind. Tarkvara on suunatud eelkõige väikeettevõtetele, kuid on kasutusel ka mitmete raamatupidamisbüroode poolt. Oleme 100% eesti startup ettevõte ning meid kasutab aktiivselt üle 7500 kasutaja. SimplBooks-i krediidireiting on AA (väga hea). Peale Eesti oleme laienenud ka Soome turule ning meie meeskond on hetkel 7-liikmeline.

SimplBooks kasvab kiiresti ning lähiaastate eesmärk on laieneda peale Eesti ja Soome ka kaugemale.