SimplBooks arendusosaku projekt UI ja ERP-ERP integratsioonide jaoks

SimplBooks arendusosaku projekt UI ja ERP-ERP integratsioonide jaoks

23. aprill 2021, 07:35 in SimplBooks uudised
0 Kommentaarid

Projekti lühikirjeldus

EAS-i arendusosaku projekt „SimplBooks arendusosaku projekt UI ja ERP-ERP integratsioonide jaoks“. Projekt nr 2014-2020.4.04.21-1791.

Projekti tulemusel valmib SimplBooks tarkvarale uue kasutajaliidese (UI) prototüüp ning eraldi integratsioon andmete lihtsamaks üle toomiseks teistest tarkvaradest. Uue kasutajaliidese eesmärk oleks eelkõige kaasaegsem kasutajaliides ja intuitiivsem kasutajakogemus (UX). Projekti tulemuseks on SimplBooks tarkvara kiirem kasv nii Eesti kui välisturgudel.

Projekti toetuse summa on 24276,00 eurot. Arendusosaku projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Projekti elluviimise periood on 23.04.2021 – 21.10.2022.a.

 

Projekti eesmärk ja tulemused

 

Kasutajaliides (UI) – valmib uue kasutajaliidese prototüüp. Tänu valmis prototüübile saab SimplBooks meeskond ühendada uue kasutajaliidese prototüübi SimplBooks tarkvaraga. Tulemuseks on mugavam ja intuitiivsem kasutajaliides, mis aitab konkureerida nii Eesti turul, kui välisturgudel (Soome, Poola, jt) ning seeläbi müüki suurendada. Usume, et just Soome ja Poola turul aitab uus UI suurendada müüki vähemalt 30-50%.

ERP-ERP integratsioonid – eesmärgiks on lihtsam andmete üle toomine ühest tarkvarast teise. Tänu sellele muudame ühelt poolt raamatupidamistarkvarade turu avatumaks ning teiselt poolt aitab suurendada SimplBooks klientide arvu ja müüki. Eesmärgiks on läbi integratsiooni tuua SimplBooksi aastas 100-500 uut klienti/ettevõtet.

 

 

Rene Meres

rene@simplbooks.ee

Rene tegeleb SimplBooksis põhiliselt turunduse, reklaami ja ekspordiga. Blogis puudutab Rene ettevõtluse, interneti ja raamatupidamisega seotud teemasid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar