Envoice liidestus

Envoice liidestus

2. november 2018, 10:55 in SimplBooks uudised
2 kommentaari

Lisasime nüüd ka Envoice liidestuse SimplBooks-i. Envoice pakub piiramatu kasutajate arvuga automaatset digiteerimist ja arvemenetlust igas suuruses organisatsioonile. Automaatsed mallid kulude kinnitamiseks ja konteerimiseks koos paberivabade kuluaruannetega.

Mida see kõik sisuliselt tähendab?

Näiteks kui teie ettevõttel või teie klientidel on palju arveid ja ostutšekke, mis saabuvad teie postkasti kas PDF või pildi kujul, siis Envoice võimaldab need automaatselt e-arveteks muuta nii arve kui arveridade tasemel. Sealt edasi on võimalik kasutada nt konteerimismalle ehk siis arvete ridadele omistatakse sobivad kulukontod, mis lähevad vajadusel samuti e-arvetele külge ning kogu protsessi lõpus on võimalik kogu see info ühe nupuvajutusega SimplBooksi importida.

Kokkuvõttes väheneb raamatupidaja töökoormus andmete sisestamise osas kordades, sest ära jääb palju käsitööd.

Liidestuse aktiveerimiseks ja toimimiseks on vaja järgmist:

  • Luua endale Envoice keskkonnas kasutaja (https://envoice.eu/et/).
  • Kopeerida Envoice keskkonnast API võtmed SimplBooks-i Envoice liidestuse seadetesse (Seaded -> Liidestused -> Envoice).

Pärast liidestuse aktiveerimist on SimplBooks-ist võimalik müügiarveid Envoice vahendusel saata oma klientidele e-arvena või e-postiga. Lisaks on võimalik Envoice abil ühte keskkonda kokku koguda kõik ettevõtte ostudokumendid (ka e-arved). Envoice tuvastab dokumentidelt andmed ja edastab need automaatselt SimplBooks’i. Ilma käsitööta.

Loe lähemalt SimplBooksi ja Envoice koostööst siit

Tehke rohkem – vähema vaevaga! :)

Jaanus Reismaa

jaanus@simplbooks.ee

Jaanus on ettevõtte tegevjuht ning hoolitseb ka SimplBooks arenduste ja visiooni eest. Jaanuse sulest tuleb siia blogisse põhiliselt info uuenduste kohta, kuid sekka ka muid mõtteid.

2 kommentaari

Kirjuta kommentaar