Uuendused – tarneaadressid ja dashboard

Uuendused – tarneaadressid ja dashboard

28. aprill 2016, 10:33 in SimplBooks uudised
4 kommentaari

Märtsi lõpp ja aprill kulus meil suures osas täiendusele, mis aitab meie uusi kasutajaid kes alles liituvad teenusega. Nimelt lõime samm-sammulise algseadistamise protsessi. Nii on päris uutel ja ka juba SimplBooksiga tuttavatel kasutajatel uut keskkonda veel lihtsam käima lükata ja SimplBooks oma ettevõtte jaoks efektiivsemalt tööle panna.

Kaua oodatud uuendusena lisasime SimplBooks keskkondadesse ka ettevõtte ülevaate lehe (kohe sisselogimisel) – teise nimega dashboard, mis võtab olulisemad andmed kogu süsteemist ühele lehele kokku (raha kokku, nõuded ja kohustused kokku, üleval olevate pakkumiste summa jm). Selles osas ootame kindlasti teie tagasisidet, et millist infot seal lehel veel kuvada võiks.

SimplBooks Dashboard

Väiksemate uuendustena sai täiendatud palgamooduli funktsionaalsust. Olulisema uuendusena ehk töötasude detailne väljavõte ja töötasude koondväljavõte. Mõlemad aruanded on alla laetavad töötasude nimekirja ekspordi nupu alt ja võimaldavad erineval kujul kuvatavate töötasude infot eksportida. Lisaks sai täiendatud palgamooduli kalendri vaadet – kalendrisse on nüüd võimalik lisada ka nö lihtsündmusi, mis arvestatavaid töötasusid ei mõjuta. Nende nn lihtsündmuste eesmärgiks on liikuda jällegi sammuke lähemale terviksüsteemile millega oleks võimalik saada täielik ülevaade ettevõtte inimestest ning nendega toimuvast.

Ja nagu alati tegime süsteemi veel terve rea pisemaid parandusi ja mugavustäiendusi. Mugavustäiendused keskendusid seekord põhiliselt mobiili vaadetele.

Vaata ka: Uuendused – kirjapõhjad, KM-kohustuslase lisad, turvalisus.

Jaanus Reismaa

jaanus@simplbooks.ee

Jaanus on ettevõtte tegevjuht ning hoolitseb ka SimplBooks arenduste ja visiooni eest. Jaanuse sulest tuleb siia blogisse põhiliselt info uuenduste kohta, kuid sekka ka muid mõtteid.

4 kommentaari
 • Dog 29. aprill 2016, 15:10 Vasta

  ERITI LAHE!!! Megalt igatsesin sellist lahendust, supper töö, ikka ja jälle üllatate :)

  • Rene Meres 29. aprill 2016, 15:24 Vasta

   :) Suured tänud positiivse tagasiside eest – annab jõudu!

 • Rahul kasutaja 2. mai 2016, 11:10 Vasta

  Tänud ka pisivea paranduse eest, mille raporteerisin, ei saanud pangakontot enne mitteaktiivseks teha, nüüd saab!

  • Rene Meres 3. mai 2016, 10:51 Vasta

   Täname ka omaltpoolt tagasiside eest :)

Kirjuta kommentaar