SimplBooks uuendused mais ja juunis 2015

SimplBooks uuendused mais ja juunis 2015

14. juuli 2015, 08:30 in SimplBooks uudised
0 Kommentaarid

Tere taas! Viimasest blogipostitusest on nüüd taas pikem vahe jäänud. Seda aga seetõttu, et mai lõpus/juuni alguses üles läinud muudatused otseselt midagi uut programmi ei toonud vaid tegemist oli SimplBooks alusraamistiku suurema uuenduskuuriga, mis juba mõnda aega oli edasi lükkunud. Kuna see tähendas väga suure osa programmi ülevaatamist ja mõningast uuendamist ei hakanud me ühtegi suuremat uuendust sellele ajale planeerima.

PDF-arvete-mass-eksport

 

Juuni on aga uuenduste osas olnud märksa põnevam. Nimelt saime just valmis järgmise portsu olulisi täiendusi. Põhirõhk oli seekord andmete (arvete) importimisel ja eksportimisel. Lisandus nt müügiarvete mass eksport nii PDF kui ka e-arve formaadis. Esimesel juhul pakitakse PDF arved allalaadimiseks kokku ühte faili. Ostuarvete poolelt täienes samuti e-arvete lugemise võimekus ja ostuarveid on nüüd võimalik massimportida e-arve formaadist. See funktsionaalsus on eelkõige kasulik neile kes kasutavad mõnd e-arvete vahendaja teenust nagu nt Omniva e-arve keskust.

e-arvete-import

Müügiarvete osas lisandus vähemalt sama olulise uuendusena viitenumbri lisamise võimalus. SimplBooksis saab viitenumbreid genereerida arve või kliendi põhiselt. Viitenumbrite seadistamise kohta leiate kasutusjuhendi siit.

muugiarvete-viitenumbrid

Arendajate ja erilahenduste pakkujate rõõmuks lisasime lõpuks SimplBooksile ka API (application programming interface) beta versiooni. Ehk siis lihtsas keeles on edaspidi võimalik luua liidestusi andmete automaatseks vahetamiseks SimplBooksi ja nt mõne e-poe vahel. API dokumentatsioon tekib paari päeva jooksul SimplBooks avalikku veebi.

Tegelikult on meil paar põnevat lahendust veel valmis aga tahame need ise veel veidi põhjalikumalt üle testida enne, kui teieni toome.

Jaanus Reismaa

jaanus@simplbooks.ee

Jaanus on ettevõtte tegevjuht ning hoolitseb ka SimplBooks arenduste ja visiooni eest. Jaanuse sulest tuleb siia blogisse põhiliselt info uuenduste kohta, kuid sekka ka muid mõtteid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar