SimplBooks uuendused märtsis 2012

SimplBooks uuendused märtsis 2012

30. märts 2012, 13:08 in SimplBooks uudised
0 Kommentaarid

Möödunud on järjekordne kuu – väga tegus ja edukas kuu. Suurimaks uudiseks SimplBooks praeguste ja tulevaste kasutajate jaoks on põhivara mooduli lisandumine. Väljaspoolt ehk ei paistagi nii väga midagi erilist, sest on lisandunud nagu ainult üks leht “Raamatupidamine -> põhivara” aga lihtsa väliskihi alla sai palju tarkust pandud. Lühidalt võimaldab põhivara moodul automaatselt amortisatsiooni arvestada sh ka amortisatsiooni plaani suvalistel hetkedel muuta, poolautomaatselt põhivara ümber hinnata ning põhivara maha kanda. Kõike seda saab soovi korral muidugi ka käsitsi teha.

Pisematest täiendustest väärivad ära märkimist pearaamatu lisafilter millega saab välja võtta ainult ühe konto kanded ning eelmiste perioodide sulgemine seadete alt. Lisaks sai parandatud rida pisikesi kasutusmugavuse punkte ning mitmeid vaateid ühtlustatud. Automaatsete kannete sisud on nüüd lõpuks tõlgitud Eesti keelde ning lähiajal muutuvad need informatiivsemateks.

Rene Meres

rene@simplbooks.ee

Rene tegeleb SimplBooksis põhiliselt turunduse, reklaami ja ekspordiga. Blogis puudutab Rene ettevõtluse, interneti ja raamatupidamisega seotud teemasid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar