SimplBooks muutus veel värskemaks!

SimplBooks muutus veel värskemaks!

22. juuli 2011, 21:15 in SimplBooks uudised
0 Kommentaarid
SimplBooks on uuenenud!

SimplBooks on uuenenud!

 

Lõpuks pärast tervelt kuu aega kestnud pingelist arendust on valmis SimplBooks uus versioon, mis on juba ka kõigile kättesaadav demo keskkonnas. Muudatused on suured olnud ning oleme arvesse võtnud oma kasutajate ettepanekuid ja soove.  Uues versioonis on palju uut ning nii mõnigi vanem asi on saanud uue kuue.

 

Esmalt hakkab loomulikult silma SimplBooks keskkonna uus kujundus, mis ei ole aga mitte ainult silmailuks. Püüdsime keskkonda selgemaks ja ringi liikumist lihtsamaks ning kiiremaks teha. Välimises kihis sai suur osa kasutajaliidese (visuaalne külg) mootorist välja vahetatud, et pakkuda stabiilsemat ja kiiremat kasutuskogemust. Kui hästi see kõik meil õnnestus jääb lõpuks sinu otsustada kallis kasutaja aga meie – oleme rahul!

 

Uue funktsionaalsuse poole pealt lisandus palju, mis võib esmapilgul elementaarne tunduda aga tegime seda kõike üle keskmise hästi. Nt on kõik meie loetelud nüüd  lihtsalt ja kiirelt otsitavad ning sorteeritavad. Aruannete poole pealt lisandusid müügi- ja ostureskontro ning käibemaksu aruanne.

 

Lisaks on lähiajal plaanis veel mitmed pisemad uuendused, mis puudutavad nt arveid ja hinnapakkumisi. Aga iga asi omal ajal.  On veel mitmeid uusi funktsioone, mille kallal on juba tööd alustatud aga kahjuks käesolevate uuenduste ajaks valmis ei jõudnud.

 

Lõpetuseks aga mõnusat suve jätku kõigile!

Rene Meres

rene@simplbooks.ee

Rene tegeleb SimplBooksis põhiliselt turunduse, reklaami ja ekspordiga. Blogis puudutab Rene ettevõtluse, interneti ja raamatupidamisega seotud teemasid.

Kommentaarid puuduvad

Kirjuta kommentaar